Турецькі авіакомпанії дозволили обмін і повернення квитків

Турецькі авіакомпанії дозволили обмін і повернення квитків

989
Ukrinform
Три провідні авіакомпанії Туреччини Turkish Airlines, Pegasus Airlines і Atlasjet (Atlasglobal) дозволили обмін або повернення авіаквитків без штрафів на свої рейси після спроби військового перевороту в країні.

Правила всіх трьох авіакомпаній з обміну та поверненню стосуються квитків, які були оформлені до спроби військового перевороту в Туреччині, яка сталася в ніч з 15 на 16 липня.

Згідно з оновленими правилами Turkish Airlines, пасажири можуть скасувати і повернути вартість квитків без штрафу на рейси, які повинні були виконуватися 16 і 17 липня, навіть якщо ці рейси не скасовані. Крім цього, пасажири можуть перенести дату вильоту без доплат і штрафів на будь-яку дату до 15 серпня включно.

Atlasjet, а також її українська дочка Atlasjet Ukraine (Atlasglobal), дозволили повернення квитків без штрафних санкцій на рейси, які повинні були виконуватися до 20 липня включно. Крім цього, пасажири можуть безкоштовно перенести дату вильоту рейсів.

Pegasus Airlines запропонувала повне повернення грошей за квитки, якщо пасажир має на руках проїзні документи на рейси до 24 липня включно. Якщо квитки включають рейси у період з 25 липня по 31 серпня, пасажир може безкоштовно змінити дату вильоту. З квитками на рейси після 1 вересня пасажир може звернутися за вимушеним поверненням без штрафів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>