SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Американку пропустили в «Діснейленд» за квитком 1994 року - 23.05.2016 15:49 — Новини Укрінформ
Американку пропустили в «Діснейленд» за квитком 1994 року

Американку пропустили в «Діснейленд» за квитком 1994 року

1131
Ukrinform
Американка змогла потрапити в «Діснейленд» за квитком, який їй подарували у 1994 році.

Про це повідомляє інформаційний портал Upworthy.

27-річну американку Челсі Хелайн впустили в Disney World у Флориді за квитком, який був подарований їй 1994 року. Виявилося, що квитки парку атракціонів не мають терміну давності.

Уперше Челсі опинилася в парку розваг, коли їй було чотири роки. Чотириденний абонемент на відвідування «Діснейленду» дівчинці подарував батько. Але в останній день вона захворіла і не змогла використати всі квитки.

Через 22 роки родичі дівчини знайшли старий квиток у підвалі свого будинку в штаті Мічиган. Челсі вирішила відвідати Орландо, з'їздити в «Діснейленд» і подивитися, що вийде.

У підсумку, в адміністрації парку розваг дівчині повідомили, що квитки не мають терміну давності, і пропустили її на територію Disney World. Челсі провела в парку повноцінний день, катаючись на атракціонах. Дівчині також подарували значок з написом «Перший візит у вічність».

Челсы Хелайн у Disney World після 22 років


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-