Британська асоціація визнала Україну провідним ІТ-напрямком світу

Британська асоціація визнала Україну провідним ІТ-напрямком світу

Укрінформ
Британська організація Global Sourcing Association визнала Україну найкращою країною світу для ІТ-аутсорсингу.

Як передає Укрінформ, таку інформацію у Фейсбуку оприлюднило посольство України у Великій Британії.

“Global Sourcing Association оголосила Україну переможцем у щорічній номінації Delivery Destination of the Year! Це чергове визнання українського ІТ-сектора, зміцнення нашого глобального бренду та серйозний аргумент для українських компаній під час контактів із потенційними британськими та іншими іноземними замовниками”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що саме посольство мало честь представити здобутки вітчизняної ІТ-індустрії перед професійним журі: “Для посольства це стало великою відповідальністю, адже заявка України та онлайн-виступ перед журі оцінювались представниками індустрії, баєрами та постачальниками аутсорсингових послуг, а також юридичними та консалтинговими компаніями, які працюють у галузі”.

Читайте також: У Львові відкрили лабораторію технології штучного інтелекту

У дипмісії наголосили, що “перемога у єдиній глобальній номінації - свідчення успіху галузі, яка стала справжнім драйвером української економіки у 2020 році”.

“Також наші вітання компанії Ciklum International з перемогою у номінації Retail Project of the Year за розробку B2B маркетплейсу для Metro, а також іншим фіналістам - компаніям N_іX та ELEKS, які потрапили у шортлист”, - вказали у посольстві. І додали, що експорт IT-послуг з України до Великої Британії у 2020 році зріс на 50%, сягнувши $350 млн.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-