Офіс після карантину: створили робоче місце, якому не страшний COVID-19

Офіс після карантину: створили робоче місце, якому не страшний COVID-19

Фото
Укрінформ
Єгипетський дизайнер Мохамед Радван створив модульну систему герметичних робочих відсіків, яка може зробити роботу в уже існуючому офісі безпечною.

Як передає Укрінформ, про пише Naked Science.

У зв'язку з пандемією коронавірусу багатьом роботодавцям довелося відправити своїх співробітників по домівках: когось відпочивати, а когось - працювати віддалено. Але дехто з роботодавців як і раніше мають зберігати хоча б мінімальний рівень присутності працівників в офісах. І чим довше триватиме карантин, тим більше компаній будуть змушені повернути працівників на їхні фізичні робочі місця, щоб мати можливість продовжувати свою діяльність.

Однак подібно до того, як робота на дому виявила проблеми, яких у нас не було до цього, робота в офісі під час або після пандемії матиме власний набір нових проблем - і саме їх прагне вирішити автор концепції Qworkntine.

Читайте також: Що робить з людиною 20 років офісної роботи

Qworkntine - модульна система герметичних робочих відсіків, яка може зробити роботу в уже існуючому офісі безпечною, в той час як ми будемо шукати довгострокові рішення. Побудова офісу на основі Qworkntine дозволяє запобігти зараженню співробітників, які змушені ходити на роботу в умовах карантину, і зробити простим і зручним відстеження контактів в багатолюдних офісах.

Читайте також: Робота в офісі - «життєво важлива» для поліпшення стосунків

Шестикутна форма відсіків допомагає компаніям створювати з них будь-які модульні конструкції, які підходять для розміщення в офісних просторах. Як зазначає автор концепції, це все одно що збирати вулик, в якому все бджоли будуть здоровими і щасливими. Назва проекту - Qworkntine - невипадково перегукується з англійським словом quarantine («карантин»).

Читайте також: Компанії не хочуть повертатися до офісів після пандемії - дослідження Microsoft

Кожен відсік оснащений акриловими дверцятами без ручок, які керуються системою розпізнавання облич і автоматично відкриваюється при наближенні «робочої бджоли». Він також включає вентилятори і очищувачі повітря для підтримки безперервного потоку безпечного для дихання повітря. Мансардне вікно призначене для тих, хто почувається незатишно в обмеженому просторі.

Дизайнер передбачає, що відсіки Qworkntine будуть виготовлятися з гігієнічних непористих матеріалів, які легко чистити і дезінфікувати.

Читайте також: Українці у США розповіли про переваги віддаленої роботи

Проект, що отримав нагороду DNA Paris Design Awards у категорії «Відповідальний дизайн», наголошує, що заради здоров'я і процвітання нам, можливо, доведеться все-таки адаптуватися до нових умов роботи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-