Україна показала Ан-178 на виставці Teknofest-2019 у Стамбулі

Україна показала Ан-178 на виставці Teknofest-2019 у Стамбулі

Фото
Укрінформ
Середній транспортний літак Ан-178 представлено на демонстраційному майданчику на виставці авіаційної та аерокосмічної техніки Teknofest-2019 у Стамбулі, де очікують цього року 1 млн відвідувачів.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми очікуємо цього року 1 млн відвідувачів. В рамках фестивалю пройдуть змагання в 19 різних категоріях, а також повітряні шоу, виставки, майстер-класи. Шоу відбувається в міжнародному аеропорту ім. Ататюрка в Стамбулі, до участі у змаганнях ми отримали загалом 50 тисяч заявок від 17 373 команд з 81 провінції Туреччини та 122 країн», - повідомили організатори виставки.

Українське ДП «Антонов» представить на виставці сімейство регіональних реактивних літаків Ан-1Х8, зокрема середній транспортний літак Ан-178.

Teknofest-2019 у Стамбулі / Фото: ntv.com.tr

«На виставці цього року «Антонов» представить низку своїх сучасних програм, серед яких сімейство регіональних реактивних літаків Ан-1Х8. Зокрема, відвідувачі побачать середній транспортний літак Ан-178, який буде представлений на демонстраційному майданчику», - повідомили в ДП «Антонов», делегацію якого очолює президент підприємства Олександр Донець.

Читайте також: Ердоган каже, що Туреччина озброїть армію і без іноземної техніки

Teknofest Istanbul Aerospace and Technology Festival проводиться вдруге. Цей фестиваль спрямований на демонстрацію досягнень, популяризацію технологій в суспільстві та залучення молоді до розвитку у сфері високих технологій, зокрема авіаційної та космічної галузей. Фестиваль триватиме до 22 вересня, вхід для відвідувачів вільний.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-