Україна та Естонія поділилися досвідом нейтралізації кібератак

Україна та Естонія поділилися досвідом нейтралізації кібератак

Укрінформ
Україна та Естонія посилять міжвідомчу взаємодію та обмін досвідом у сфері нейтралізації кібератак.

Про це повідомляє прес-служба МЗС за результатами перших в історії українсько-естонських відносин двосторонніх міжвідомчих консультації у сфері зміцнення кібербезпеки.

"У рамках консультацій сторони обговорили сучасні тенденції у сфері кібербезпеки, основні механізми її зміцнення, а також перспективні напрями подальшої співпраці обох держав у зазначеній галузі", - йдеться у повідомленні.

Під час заходу делегація Естонії ознайомила українську сторону з досягненнями своєї країни у галузі моніторингу та нейтралізації проблем кібернетичного характеру, розбудови «цифрового суспільства», а також із стратегією естонської кібербезпеки.

Читайте також: Раді пропонують посилити відповідальність за кіберзлочини

Українська делегація, серед іншого, комплексно ознайомила естонських колег з окремими аспектами масштабних кібератак на електронні та урядові ресурси України з боку Російської Федерації упродовж 2015-2018 рр., відзначивши, що кібератаки, підтримувані та фінансовані цією державою, стали одним із головних елементів гібридної війни проти України.

Українська сторона також висловила зацікавленість новаторським досвідом естонських фахівців у галузі забезпечення кібербезпеки під час проведення виборів місцевого та національного рівнів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-