Кібератака

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

17 квітня 2024

16 квітня 2024

12 квітня 2024

08 квітня 2024


Дані підприємств ВПК, Газпрому і Роснєфті: українські хакери знищили дата-центр у РФ

Українські хакери, яких пов’язують з кібердепартаментом СБУ, знищили дата-центр, яким користувалися російські промислові гіганти. Серед них - Газпром, Лукойл, Телеком та провідні підприємства російського ВПК.

04 квітня 2024


Російські хакери намагалися вразити військові системи зв’язку Міноборони - СБУ

Російські хакери, які працюють у штаті спецслужб, намагалися заразити шкідливим програмним забезпеченням військові системи зв’язку «Кропива», «Дельта», «Гризельда» і «Графіт» Збройних Сил і Міністерства оборони України.


Росія готується до першої світової кібервійни - начальник департаменту СБУ

На замовлення спецслужб російські виші вчать студентів IT-спеціальностей проводити кібернаступальні операції, у тому числі проти країн НАТО і країн Близького Сходу – держав, з якими потенційно Росія планує чи передбачає можливість воєнних дій.


Начальник Департаменту кібербезпеки СБУ розкрив структуру хакерських угрупувань РФ

Російські хакерські угрупування є військовими частинами з кодовими назвами, які входять до структур Головного розвідувального управління Генштабу і Федеральної служби безпеки Російської Федерації.


Кібератака на Київстар: у справі оголосять підозри хакерам SandWorm і посадовцям ГРУ

У справі хакерської атаки на оператора мобільного зв’язку «Київстар» Служба безпеки України оголосить підозри членам хакерського угруповання SandWorm, а також посадовцям Головного розвідувального управління Генштабу Росії. 

02 квітня 2024

01 квітня 2024

28 березня 2024

26 березня 2024

25 березня 2024

19 березня 2024


Українські хакери здійснили нові масштабні кібератаки на державні та приватні обʼєкти Росії

Кіберфахівці Головного управління розвідки Міністерства оборони України і активісти групи «BO Team» упродовж 11 по 18 березня здійснили нові масштабні кібератаки на державні та приватні структури Росії.

14 березня 2024


Ростелеком визнає кіберзагрозу з боку ГУР для електронної системи виборів РФ - Юсов

Заява представника Ростелекому про те, що РФ веде кібервійну з ГУР МОУ, яке загрожує російським виборам, свідчить про неготовність російської електронної системи виборів до викликів і означає, що результати "виборів" будуть намальовані.

11 березня 2024

08 березня 2024

05 березня 2024

04 березня 2024


Битва за Україну. День сімсот сороковий

Кіберфахівцям ГУР вдалось зламати сервери Міноборони РФ. Варшава звернеться до Єврокомісії про повну блокаду на ввезення до ЄС будь-якої агропродукції з Росії та Білорусі


Секретні документи, програмне забезпечення і шифри: ГУР зламало сервери Міноборони Росії

Кіберфахівці Головного управління розвідки Міністерства оборони України реалізували чергову успішну спецоперацію проти держави-агресора - у результаті DDoS-атаки вдалось отримати доступ до серверів Міністерства оборони Росії.

29 лютого 2024

25 лютого 2024

18 лютого 2024

13 лютого 2024


Російські хакери намагалися увійти в е-системи литовської армії

Збройні сили Литви 3 лютого зафіксували підозрілий вхід в обліковий запис користувача армійської інформаційної системи дистанційного навчання ILIAS. Розпочато розслідування про обставини та наслідки цього втручання.

08 лютого 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-