В Україні готують тендер на 4G-ліцензії

В Україні готують тендер на 4G-ліцензії

Укрінформ
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), 10 листопада ухвалила рішення "Про проведення конверсії та видачу ліцензії на конкурсних або тендерних засадах" в діапазоні 1800 МГц.

Про це інформує прес-служба комісії.

"Рішення прийнято на підставі заяв ПрАТ "ВФ Україна", ТОВ "лайфселл" та ПрАТ "Київстар" про намір вивільнити смуги радіочастот, що передбачені також для впровадження нової технології", - йдеться у повідомленні.

Рішення, зокрема, передбачає проведення конверсії радіочастотного ресурсу України у смугах радіочастот в діапазоні 1800 МГц у всіх регіонах України та за результатами цієї конверсії видачу ліцензій на конкурсних або тендерних засадах. Цим же рішенням ПрАТ "ВФ Україна", ТОВ "лайфселл" та ПрАТ "Київстар" визначено суб’єктами конверсії та встановлено строки проведення заходів з конверсії: початок – ІІ півріччя 2017 року, закінчення - не пізніше одного місяця з дня фінансування вартості конверсії ініціаторами конверсії.

Як зазначили у комісії, рішення ухвалене відповідно до Порядку залучення додаткових позабюджетних коштів для проведення конверсії радіочастотного ресурсу України в смугах радіочастот загального користування, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 1 серпня 2007 року № 993.

Читайте також: Британець у летючому костюмі побив світовий рекорд швидкості

Цим рішенням надається старт підготовки до тендеру на 4G-ліцензії в діапазоні 1800 МГц, що передбачає виконання всіх необхідних процедур у визначені законодавством конкретні терміни, додали в комісії. "Так, в двотижневий строк НКРЗІ очікує від суб’єктів конверсії - ПрАТ "ВФ Україна", ТОВ "лайфселл" та ПрАТ "Київстар" - плани конверсії для розгляду та затвердження", - йдеться у повідомленні.

Раніше уряд відкрив діапазон 1800 МГц для впровадження 4G в Україні.

На початку серпня Кабінет міністрів ухвалив рішення про старт процедури продажу ліцензій зв’язку 4G.

Раніше Кабмін затвердив початкову ціну ліцензій на 4G в Україні у 6,3 млрд грн.

Вартість ліцензій на запуск зв’язку за стандартом 4G в діапазоні 2600 МГц становитиме 2,3 млрд грн, у діапазоні 1800 МГц - 4 млрд грн.

Уряд анонсував запровадження 4G в Україні до кінця 2017-го року. Мобільні оператори заявили, що готові до цього, повідомляє Громадське.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-