AUSA-2017: Україна представила новий безпілотний

AUSA-2017: Україна представила новий безпілотний "Фантом-2" у Вашингтоні

Укрінформ
"Спецтехноекспорт" представив нову безпілотну наземну бронемашину "Фантом-2" на міжнародній оборонній виставці AUSA-2017 у Вашингтоні. Ця техніка є продовженням лінійки українських інноваційних "Фантомів" для ведення бойових дій.

Про це повідомляється на сайті ДК "Укроборонпром".

"Український оборонно-промисловий комплекс (ОПК) швидко імплементує досвід  гібридної війни та впроваджує у виробництво новітні розробки. Перший "Фантом" був представлений  міжнародній спільноті в лютому на IDEX-2017, через півроку наші фахівці розробили наступну його модифікацію, а вже сьогодні "Фантом-2" стає прем'єрним озброєнням на стенді концерну в рамках AUSA-2017", - повідомив директор "Спецтехноекспорту" Павло Барбул.

Наземний безпілотник "Фантом-2" має колісну формулу 8х8 та протягом 15 хвилин може бути оснащений гусеницями. Запас ходу нового "Фантому" сягає до 130 км, він розвиває швидкість  до 60 км/год, а потужність гібридного двигуна сягає 80 кВт. Керування здійснюється за захищеним радіоканалом, дальність якого сягає 20 км, або через волоконний кабель довжиною 5 км. Машина оснащена спареним 23мм автоматичним кулеметом, системою залпового вогню некерованими ракетами РС-80 та двома пусковими установками для керованих протитанкових ракет.

Читайте також: Зброя та безпека-2017: Україна вперше покаже бойову машину "Страж"

Як відомо, "Укроборонпром" вперше представляє передові розробки українського оборонно-промислового комплексу на міжнародній виставці озброєння AUSA-2017 (Association of the US Army) у Вашингтоні. На стенді концерну представлено новітню українську техніку, більшість з якої довела свою ефективність та захищеність реальними бойовими діями - бронемашини, міномети, модернізовані танки, ракетно-артилерійське озброєння та багато іншого озброєння, яким користується українська армія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-