Lifecell передав кіберкопам систему екстреного сповіщення про DDoS-атаки

Lifecell передав кіберкопам систему екстреного сповіщення про DDoS-атаки

1193
Ukrinform
Дата-оператор lifecell передав Департаменту кіберполіції систему власної розробки для екстреного інформування в умовах надзвичайних ситуацій Emergency Notification System.

Про це на прес-конференції у вівторок заявив головний виконавчий директор lifecell Ісмет Язиджі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Система екстреного сповіщення ENS в умовах антикризового управління дозволить своєчасно попереджувати про загрози, тим самим мінімізувати їх негативні наслідки. Саме тому ми прийняли рішення, в рамках корпоративної соціальної відповідальності lifecell, надати систему ENS для використання кіберполіції", - сказав Язиджі.

Система екстреного сповіщення (ENS) - хмарне ІТ-рішення, яке розроблено в компанії lifecell і яке працює як інструмент для інформування визначеної бази отримувачів за допомогою голосових повідомлень, SMS та електронних листів в умовах надзвичайних ситуацій.

Читайте також: Дисципліну «Кібербезпека» доведеться включити і до курсу середньої школи

За допомогою інструменту ENS кіберполіція зможе впродовж 5 хвилин інформувати учасників телеком-індустрії про кіберзагрози та координувати дії в умовах кібератак.

Крім того, зазначив глава кіберполіції Сергій Демедюк, кіберполіція надаватиме включеним до списку структурам рекомендації щодо мінімізації наслідків кіберзагроз.

“Ми продовжуємо посилювати нашу співпрацю в сфері забезпечення кібербезпеки з приватним сектором", - додав Демедюк.

За його словами, кіберполіція планує розмістити на своєму сайті відповідну форму, де кожен громадянин зможе подати свою заявку на приєднання до цієї послуги, вказавши інформацію щодо користування ним певним технічним обладнанням та IP-адресами, щоб йому можна було надіслати повідомлення.

Також під час прес-конференції був підписаний Меморандум про співпрацю між Департаментом кіберполіції Нацполії України та lifecell.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>