Цифрове радіо у Києві: Нацрада планує експеримент

Цифрове радіо у Києві: Нацрада планує експеримент

Укрінформ
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення протягом 2017-2018 років планує запровадити експеримент щодо запуску цифрового радіо у місті Києві, що передбачатиме появу 14 нових радіостанцій.

Про це у коментарі Укрінформу повідомив член Нацради Сергій Костинський.

«Національна рада поступово йде до запровадження експерименту щодо розвитку цифрового радіо в Україні, який може стати додатковим стандартом до FM-, УКХ- та АМ-мовлення. Діапазон 174-230 МГц передбачається для розвитку цифрового радіо та телебачення. На замовлення Концерну РРТ ми замовили в Українського державного центру радіочастот дві частоти для міста Києва. Щойно отримаємо висновки, оголосимо конкурс на 14 місць у цифровому мультиплексі в Києві. За його результатами, 14 нових радіостанцій будуть мовити в цьому діапазоні», - сказав Костинський.

За його словами, чистота експерименту передбачає, щоб дві третини радіостанцій при цьому були виключно новими і не дублювали вже наявні FM.

«Сподіваюсь, що протягом 2017-2018 років ми розпочнемо цей експеримент. У ньому зголосилися брати участь Концерн РРТ в якості оператора та НСТУ, ставши локомотивом, коли Перший канал Українського радіо, радіо «Промінь» і радіо «Культура» ввійдуть в мультиплекси і зроблять цей стандарт популярним», - додав член Нацради.

Читайте також: У Нацраді сказали, коли ЗМІ остаточно перейдуть на "цифру"

Як повідомляв Укрінформ, голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко 7 вересня під час міжнародного форуму «Цифрове мовлення в Україні» заявив, що перехід на цифрове телебачення завершиться до 31 березня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-