Україна на EXPO-2017 представила інновації у відновлюваній енергетиці

Україна на EXPO-2017 представила інновації у відновлюваній енергетиці

2096
Ukrinform
Україна на Національному стенді у рамках Міжнародної спеціалізованої виставки EXPO-2017 в м. Астана (Республіка Казахстан) представила близько 100 інвестиційних проектів у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності.

Про це повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

"На стенді, який функціонує під гаслом «Енергія творчих людей», можна ознайомитися з близько 100 інвестиційними проектами у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності з різних куточків України. Їх розміщено в єдиній інтерактивній інформаційно-пошуковій системі. Саме завдяки цій системі 42 українські компанії змогли заочно взяти участь у виставці та продемонструвати міжнародним інвесторам потенціал «чистої» енергетики в Україні", - йдеться в повідомленні.

Серед експонатів стенду – модель вітрогенератора української відомої компанії «Fuhrlander», яка давно тісно співпрацює з Казахстаном. Так, у місті Єрейментау побудовано вітропарк потужністю 45 МВт, який успішно функціонує вже два роки.

Ще одна українська інновація – це сонячний концентратор із виробництва теплової енергії, розроблений науково-виробничим підприємством «СІНЕКО». Колектор не вимагає для своєї роботи зовнішніх джерел живлення і може працювати у закритому приміщенні, оскільки поворотна система колектора для стеження за сонцем використовує магнітне поле Землі.

Серед компаній-учасників виставки є і стартапи. «SolarGaps» - розумні жалюзі, що автоматично відстежують сонце і генерують електрику від його енергії. Із «SolarGaps» можна ще й заощаджувати на рахунках за електроенергію. Також пристрій передбачає зберігання електроенергії в домашньому акумуляторі, тому його можна використовувати в якості аварійного джерела живлення. Крім цього, за допомогою програми для смартфонів можна відстежувати роботу «SolarGaps» з будь-якої точки світу.

За словами голови Держенергоефективності Сергія Савчука, Національний стенд покликаний дати уявлення про проекти, які є вигідними з точки зору інвестування.

«Відвідуючи виставку, кожен може завітати до Національного стенду України, де отримає інформацію про проекти, які є вигідними з точки зору інвестування, реалізації та отримання прибутку», - зауважив Савчук.

Як повідомлялося, EXPO-2017 стартувала 10 червня 2017 року. 15 червня в рамках виставки відбувся День України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-