Космічна вантажівка Cygnus згоріла у верхніх шарах атмосфери

Космічна вантажівка Cygnus згоріла у верхніх шарах атмосфери

Укрінформ
Американський вантажний космічний корабель Cygnus завершив свою місію, згорівши у верхніх шарах атмосфери Землі над Тихим океаном.

Про це, як пише ZN.ua, заявила аерокосмічна оборонна компанія Orbital ATK.

"Місія OA-7 офіційно завершився 11 червня близько 13.38 EDT (21.38 за Києвом), коли корабель Cygnus здійснив безпечний вхід в атмосферу Землі і згорів в її верхніх шарах над Тихим океаном на схід від Нової Зеландії", — йдеться в релізі.

Корабель відстикувався від МКС 4 червня. Відстикування корабля, який перебував на МКС з квітня, провели борт-інженери станції Джек Фішер і Пеггі Вітсон.

Залишивши станцію з відпрацьованими матеріалами, апарат залишався на орбіті ще тиждень. За цей час із нього були запущені чотири малі супутники, і був проведений експеримент з вивчення поведінки вогню на борту космічного корабля.

У травні минулого року астронавти NASA розгорнули на МКС експериментальний надувний модуль ВЕАМ, призначений для проживання членів екіпажу станції. Планується, що випробування ВЕАМ будуть проводитися протягом мінімум двох років. За цей час астронавти оцінять його здатності захищати від радіації, зберігати температуру, а також протистояти ударів мікрометеоритів, дії пилу та інших факторів космічного середовища.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-