Українські енергетичні жалюзі зібрали понад $50 тисяч на Кікстартері

Українські енергетичні жалюзі зібрали понад $50 тисяч на Кікстартері

Укрінформ
Український стартап у сфері відновлювальної енергетики SolarGaps - "розумні" жалюзі, що виробляють електрику з сонячної енергії - зібрав на платформі Кікстартер більш ніж $50 тисяч. Саме стільки потрібно було проекту для запуску масового виробництва.

Про це повідомляється на сторінці SolarGaps на Кікстартері.

“Станом на 27 травня стартап зібрав 50,632 тис. доларів з необхідних 50 тис. Інвестиції здійснили 207 вкладників. До кінця збору коштів у SolarGaps лишається ще 18 днів”, - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, SolarGaps буде одним з проектів, що представлятиме Україну на виставці альтернативної енергетики у Казахстані "Астана Експо-2017".

SolarGaps є українським стартапом у сфері відновлювальної енергетики - були спроектовані винахідником для концепції енергонезалежного будинку. Жалюзі оснащені сонячними панелями та автоматично змінюють кут нахилу залежно від висоти сонця. Винахід може продукувати до 100 кВт-год. електроенергії на місяць.

За умовами платформи Кікстартер, заявник отримує інвестиції лише у тому випадку, якщо за відведений термін зібрав усю заявлену суму або більше.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-