"Миронівський хлібопродукт" збудує найбільший у світі біогазовий комплекс

Укрінформ
«Миронівський хлібопродукт» розпочне будівництво найбільшого в світі біогазового комплексу на Вінницькій птахофабриці для забезпечення агрохолдингу «зеленою енергією».

Про це повідомила Укрінформу прес-служба агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП).

«6 березня 2017 року голова правління агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП) Юрій Косюк анонсував проект з будівництва нового біогазового комплексу на Вінницькій птахофабриці», - йдеться у повідомленні.

Косюк підкреслив, що комплекс буде не тільки найбільшим в Україні, а й у світі. На його думку, найголовнішою складовою проекту є те, що він екологічний. Завдяки біогазовому комплексу агрохолдинг вирішить задачу утилізації відходів птахівництва та отримає енергію для власних потреб.

Проект будівництва реалізується у рамках запланованого розширення Вінницького птахокомплексу та передбачає два етапи. В першому – заплановано переробку 460 тонн курячого посліду на добу, у другому планується подвоєння цього об’єму. Будівництво триватиме до 2020 року, і планується, що кінцева проектна потужність становитиме 20 МВт. Орієнтовна вартість біокомплексу - близько $27 млн. 

Це не перший подібний проект МХП. З 2012 року на птахофабриці «Оріль-Лідер», яка входить до агрохолдингу, працює біогазовий комплекс потужністю 5 МВт. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-