У Києві встановили перші вуличні ліхтарі з сонячними батареями

У Києві встановили перші вуличні ліхтарі з сонячними батареями

Фото
Укрінформ
Українська державна будівельна корпорація "Укрбуд" почала встановлювати вуличні ліхтарі з сонячними батареями. Перші такі ліхтарі встановлені в Солом'янському районі Києва.

Про це повідомляється на сайті корпорації.

"Встановлюючи такі ліхтарі, ми вирішуємо одразу кілька проблем. По-перше, використовується енергія сонячного світла, отже не потрібно ніяких додаткових фінансових витрат для освітлення території. По-друге, пристрій сам аналізує рівень природного освітлення і включається без втручання людини", - зазначив керівник проекту Олександр Кисарець.

Наразі змонтовані перші три системи з сонячної панелі, світлодіодного світильника та акумулятора. Ще чотири - на черзі. Зазначається, що перші енергозберігаючі ліхтарі встановлені в Солом'янському районі Києва на прибудинковій території житлового комплексу "Олександрія".

При цьому наголошується, що енергоощадні технології на сьогодні затребувані і вже активно використовуються забудовниками.

"Постійне підвищення цін на енергоносії зробили тему економії однією з найактуальніших для власників житла. Утеплення стін, монтаж енергозберігаючих вікон і дверей, встановлення терморегуляторів і індивідуальних лічильників - всі ці технології сьогодні затребувані і активно використовуються забудовниками", - наголосили в "Укрбуді".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-