IDEX-2017: Укроборонпром знайшов в Еміратах нових покупців

IDEX-2017: Укроборонпром знайшов в Еміратах нових покупців

Укрінформ
Делегація ДК "Укроборонпром" підписала низку нових експортних домовленостей та уклала меморандуми про співпрацю в перший день роботи наймасштабнішої військової виставки IDEX-2017.

Про це повідомляє прес-служба концерну.

"Українська зброя цінується на міжнародному ринку, адже вона відповідає викликам сучасності, а наші фахівці закладають в нові розробки досвід участі українських військових у гібридній війни. Розроблені у рекордні терміни безпілотні апарати отримали високу оцінку міжнародної спільноти та викликали інтерес до її придбання", – зазначили в Укроборонпромі.

В перший день виставки делегація концерну провела продуктивні переговори з представниками іноземних компаній та оборотних відомств, присутніх на виставці. Більшість нових домовленостей укладено в галузі бронетанкової та оптико-електроної техніки.

Присутній на заході заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко зауважив, що експортний потенціал Укроборонпрому дозволяє гідно представити нашу державу на міжнародній виставці.

"Експортні домовленості – це валютні фінансові надходження до бюджету країни. Це інвестиція у розвиток всієї держави та, насамперед, в її оборонно-промисловий комплекс", – зазначив він.

Нагадаємо, ДК "Укроборонпром" бере участь у одній із головних виставок зброї у світі – IDEX (International Defence Exhibition), яка проходить раз на два роки у Об’єднаних Арабських Еміратах. Цього року вона розпочалась 19 лютого та триватиме п‘ять днів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-