У Маріуполі пройшов чемпіонат України з боксу серед чоловіків

У Маріуполі напередодні, в неділю, закінчився чемпіонат України з боксу серед чоловіків, в якому взяли участь 124 спортсмени.

Про це повідомив у Facebook голова Донецької обласної держадміністрації Павло Кириленко.

"Чемпіонат зібрав 124 боксери з усієї України 8 вагових категорій. За його підсумками формуватиметься національна збірна, яка візьме участь у олімпійських ліцензійних стартах до Ігор в Токіо у 2020 році", - зазначив очільник ОДА.

Він наголосив, що боксерські змагання такого рівня Маріуполь прийняв у себе вперше з часів незалежності України.

За результатами чемпіонату боксери з Донеччини вибороли три нагороди: Ростислав Білостоцький став срібним призером у ваговій категорії 52 кг, Максим Пилипець - у категорії 69 кг, а Дмитро Рибалко завоював бронзу у категорії 75 кг.

Загалом, за інформацією Федерації боксу України, першість у командному заліку на чемпіонаті України посіла збірна Харківської області, в активі якої 2 золоті, 3 срібні та 1 бронзова нагороди. На другому місці опинилася команда міста Києва, яка здобула 2 золоті та 1 бронзову медалі. Трійку лідерів замикає команда Полтавської області з однією золотою, однією срібною та однією бронзовою нагородами.

Як повідомляв Укрінформ, чемпіонат України з боксу проходив у Маріуполі з 23 до 29 вересня.