Баскетбол 3х3:

Баскетбол 3х3: "Київ-Баскет" і “Дніпро” стали чемпіонами України

12 травня у Львові пройшли вирішальні поєдинки фінального етапу чемпіонату України по баскетболу 3х3.

У жіночій категорії чемпіонату Суперліги 3х3 сезону-2018/19 перемогу святкував столичний "Київ-Баскет", який виграв усі чотири етапи сезону і цілком заслужено став чемпіоном. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Склад команди: Анна Ольховик, Олена Бойко, Євгенія Спітковська та Вікторія Кондусь, яка також стала найкориснішим гравцем жіночого турніру.

У чоловічій категорії майже безальтернативно перемогу завоював "Дніпро". Чемпіонський склад команди: Станіслав Тимофеєнко, Олександр Сізов, Максим Закурдаєв та Андрій Кожемякін. MVP чоловічої категорії став Олександр Сізов, який був найефективнішим гравцем "Дніпра" у фінальному турі.

Баскетболісти “Дніпра” також отримали і найголовнішу нагороду - путівку на турнір FIBA 3x3 категорії Masters, який відбудеться 1-2 червня в китайському місті Ченду.

Чемпіонат Суперліги 3х3 сезону-2018/19 плавно перетікає у літній сезон з баскетболу 3х3, який обіцяє багато яскравих івентів різного рівня.