Сергій Бубка: Юні олімпійці прославили Україну на весь світ

Сергій Бубка: Юні олімпійці прославили Україну на весь світ

Фото
1408
Ukrinform
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка підбив підсумки Юнацьких Олімпійських ігор, які проходили в Буенос-Айресі (Аргентина).

Сергій Бубка, зокрема, відзначив, що успішний виступ юних олімпійців України на престижному спортивному форумі світу демонструє гарні перспективи і великий потенціал українського спорту.

"Пишаюся нашими юними олімпійцями. Приємно було бачити, з яким професіоналізмом, неймовірною самовіддачею і високою майстерністю наші спортсмени виходили на арени змагань, як вони підтримували один одного до, під час та після змагань.  В Олімпійському селищі і на трибунах олімпійського Буенос-Айреса не було більш дружної та злагодженої єдиної команди, яка щиро і самовіддано переживала усі перемоги та невдачі, працювала на один спільний результат. Сам не раз ставав свідком з якою наполегливістю українці боролися за кожний заліковий бал, метр, секунду.  Хочу подякувати нашим юним олімпійцям за надзвичайні емоції радості та відчуття гордості, які вони нам подарували впродовж всіх Ігор. 23 нагороди, з яких 7 найвищого ґатунку – чудовий результат.

У Борисполі урочисто зустріли юних спортсменів-олімпійців / Фото: Павло Багмут, Укрінформ

Ми ще раз пересвідчились, що маємо гарний потенціал, талановитих атлетів і висококваліфікованих тренерів - чудовий резерв у легкій атлетиці, фехтуванні,  гімнастиці, дзюдо, плаванні, стрільбі, веслуванні, боротьбі, стрибках у воду, боксі, бадмінтоні та інших видах спорту. Варто відзначити, що нагороди в фехтуванні, академічному веслуванні, бадмінтоні, художній гімнастиці та спортивній акробатиці стали дебютними та історичними для України за роки виступів наших спортсменів на Юнацьких Олімпійських іграх.

Головна задача, яка стоїть перед країною та усіма спортивними організаціями – зберегти і підтримати цю молодь, яка своїми досягненнями прославила Україну на увесь світ, щоб вже незабаром – в Токіо-2020, Парижі-2024 та Лос-Анджелесі-2028 саме ці обдаровані юні атлети піднялися на олімпійський п’єдестал і на честь їх перемог піднімався прапор і лунав гімн України", - цитує Бубку прес-служба НОК України.

Читайте також: Україна - у топ-10 медального заліку юнацької Олімпіади-2018

Як повідомляв Укрінформ, на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх Україна була представлена 55 атлетами у 22-х видах спорту і здобула 23 нагороди - 7 золотих, 8 срібних і 8 бронзових. Офіційний командний залік на ЮОІ-2018 не ведеться, однак у неофіційному заліку українська команда увійшла до десятки найуспішніших збірних серед 206 країн-учасниць.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-