НОК України

21 березня 2023


НОК вкотре закликав спортивну спільноту не допускати росіян та білорусів до змагань

Національний олімпійський комітет України (НОК) надіслав листи керівникам національних олімпійських комітетів інших країн, а також міжнародним федераціям щодо недопуску спортсменів з росії та білорусі.

20 березня 2023

16 березня 2023

09 березня 2023

08 березня 2023


НОК анонсував звернення федерацій до МОК з метою недопуску спортсменів рф і рб до міжнародних змагань та Олімпіади

Українські національні федерації з олімпійських видів спорту об’єднуютьcя для недопущення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань та Олімпійських ігор-2024.

07 березня 2023


Європарламент проти допуску спортсменів рф і рб до участі в Олімпіаді-2024

444 європейські депутати засудили рішення Міжнародного олімпійського комітету за спроби допустити російських і білоруських спортсменів до Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі наступного року.

01 березня 2023

24 лютого 2023


Гутцайт зустрівся у Варшаві з представниками з польського спортивного руху

Під час робочого візиту до Варшави міністр молоді та спорту, президент НОК України Вадим Гутцайт зустрівся із представниками польських спортивних організацій - Олімпійського комітету, федерацій та асоціацій. 

23 лютого 2023

17 лютого 2023

13 лютого 2023


Директор МОК написав листи до НОК 35 країн, які вимагатимуть відсторонення росіян і білорусів від Олімпіади

Директор МОК Джеймс Маклауд написав листи до НОК 35 країн, які збираються вимагати відсторонення росіян і білорусів від змагань, щоб вони вплинули на рішення міністрів спорту.

12 лютого 2023

03 лютого 2023


Комісія атлетів НОК Литви виступила із заявою про важливість недопуску росіян і білорусів до Олімпіади

Члени комісії атлетів Національного олімпійського комітету Литви (LNOC) звернулися до міжнародної спортивної спільноти – Міжнародних спортивних федерацій, Міжнародного олімпійського комітету (МОК) і Національних олімпійських комітетів (НОК) – зберегти санкції щодо російських та білоруських спортсменів.


Гутцайт: спортсменів країн-агресорок не можна допускати до міжнародних змагань у будь-якому статусі

25 січня виконком МОК оприлюднив заяву і висловився щодо перспективи повернення спортсменів рф і рб на міжнародні змагання, у тому числі Олімпійські ігри- 2024. Позиція України з цього приводу незмінна: допоки в нашій державі триває війна, країни-агресорки не мають повинні бути допущені до змагань у будь-якому статусі, навіть під нейтральним прапором. 

02 лютого 2023


Міністри спорту країн Балтії і Польщі закликали не допускати росіян і білорусів до Олімпіади

Міністри спорту Польщі, Латвії, Литви та Естонії звернулись до міжнародних спортивних організацій та федерацій через можливе повернення росіян та білорусів до міжнародних змагань.


Україна та Польща об’єднують зусилля для недопуску спортсменів рф і рб до змагань

Міністр молоді та спорту, президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт під час онлайн-зустрічі з очільником Національного олімпійського комітету Польщі Анджеєм Красницьким обговорили нещодавно оприлюднену заяву МОК щодо можливості послаблення санкцій проти російських і білоруських спортсменів, аби за певних умов вони могли брати участь у міжнародних змаганнях та Олімпійських іграх-2024.

31 січня 2023

28 січня 2023

13 січня 2023

30 грудня 2022


Баскетболісти одеського клубу БІПА взяли участь у проекті НОК України

Близько ста юних баскетболістів взяли участь в проєкті Do like olympians, який був організований відділенням НОК України в Одеській області та БК БІПА-Збірна Одеської області за підтримки Одеської міської федерації баскетболу.

28 грудня 2022

15 грудня 2022

14 грудня 2022

09 грудня 2022


Гутцайт: росіянам не можна дозволити використовувати спорт для узаконення воєнних дій в Україні

Міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт заявив, що запрошення представників Олімпійського комітету росії на щорічний саміт Міжнародного олімпійського комітету у Лозанні є неприпустимим. 

08 грудня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-