
Для тих, кому 18-24, готують спеціальну контрактну пропозицію - Президент
«Досвідчені бойові бригади разом з Міністерством оборони напрацьовували варіант контракту для молодих людей віком 18-24 роки. Це не мобілізація, це контрактна пропозиція. Вони не мобілізаційного віку, тому це спеціальна контрактна пропозиція для тих, хто забажає, хто вважає, що він сильний, хто хоче захищати Україну. Там буде багато преференцій, окрім патріотизму, що дуже важливо, є і грошове забезпечення, воно дуже високе. Деталі скоро будуть оприлюднені», - зазначив Зеленський.
Він додав, що такий контракт, зокрема, передбачатиме можливість безкоштовної освіти, пільгових кредитів для придбання житла.
«Цей контракт буде запропонований на рік. Важливо, що він пропонується досвідченими військовими, в яких Україна і люди впевнені», - наголосив Президент.
Він додав, що спеціальну контрактну пропозицію для молоді віком 18-24 роки оголосять наступного тижня. За словами Зеленського, контракт повністю готовий.
Як повідомляв Укрінформ, раніше народний депутат із фракції «Слуга народу», член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко заявив, що в Україні поки що не планують зменшувати мобілізаційний вік, адже у ЗСУ достатньо резервних бригад, проте не вистачає зброї від міжнародних партнерів та дозволів на застосування далекобійної зброї по території країни-агресора.