На благодійному заході у Берліні зібрали €20 тисяч на підтримку України

На благодійному заході у Берліні зібрали €20 тисяч на підтримку України

Фото, відео
Укрінформ
Ініціатива Berliners for Ukraine організувала другий благодійний захід Ber4UA і зібрала на підтримку України близько 20 тисяч євро.

Як повідомляє власний кореспондент Укрінформу, участь у Ber4UA, що пройшов під гаслом «Стійкість», взяли понад 200 гостей.

Зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку двох українських організацій, що відіграють важливу роль у забезпеченні стійкості українського народу під час війни: громадській організації IMPACT FORCE, яка сприяє розширенню економічних можливостей українських жінок та розвитку соціального підприємництва, та реабілітаційному центру UNBROKEN, який забезпечує лікування, протезування та реабілітацію українців, постраждалих під час війни.

«Наразі підтримка необхідна не лише героям на фронті, але й тим, хто забезпечує стійкість у тилу», - зазначила у коментарі Укрінформу ініціаторка та одна з організаторок заходу, німкеня українського походження Юлія Сінхг.

Вона підкреслила, що Berliners for Ukraine – це «ініціатива простих людей, які відчувають солідарність з Україною». Водночас Сінхг визнала, що організувати цю благодійну акцію виявилося набагато складніше, ніж на початку повномасштабного російського вторгнення. Перший Ber4UA в травні 2022 відвідали 150 гостей, і лише за один вечір було зібрано понад 40 тисяч євро.

Читайте також: У Салоніках українці провели акцію протесту прости російських обстрілів

«Тоді, коли німецький уряд говорив багато правильних речей, але вагався з допомогою, наші зусилля були спрямовані на допомогу територіальній обороні та шпиталю в Ірпені. Згодом ситуація змінилися, тому цього разу ми вирішили сфокусуватися на допомозі конкретним людям, а військову частину залишити урядам», - розповіла ще одна організаторка Юдіт Вашархеї-Кондор.

Цього разу захід довелося перенести майже на 5 місяців.

На благодійному заході у Берліні зібрали €20 тисяч на підтримку України / Фото: Ольга Танасійчук, Укрінформ

«За два роки війни увага до України за кордоном почала знижуватися. Нам було важливо відновити інтерес. Це вже перемога», - зауважила Сінгх.

Вона закликала всіх небайдужих долучитися до збору коштів BER4UA, який ще триває.

Захід відбувся у престижному аукціонному домі Villa Grisebach і дозволив презентувати багату культурну спадщину України.

Завдяки підтримці Serpen Gallery - єдиної галереї українського мистецтва в Берліні - на благодійний продаж були представлені роботи провідних українських художників та скульпторів, зокрема Юрія Сівіріна, Валерії Трубіної, Олега Тістола, Віталія Протосеня.

На події можна було також побачити і придбати унікальні дизайнерські роботи відомих українських модельєрів, таких як Alexandru Goos, PLNGNS, Jean Gritsfeldt, Dobrova, Sheezen та Litkovska. Деякі з митців самі представили свої роботи.

Музичний супровід заходу забезпечили українські DJ be.ca.di та дует TANKATAKA.

Захід відбувся за підтримки платформи We Aid, яка сприяє приватним ініціативам і надає їм юридичний статус для фандрейзингу та реалізації благодійних проєктів у Німеччині.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-