Більшість ветеранів потребують матеріальної та медичної підтримки

Більшість ветеранів потребують матеріальної та медичної підтримки

Опитування
Укрінформ
В Україні майже 41% ветеранів необхідна матеріальна підтримка, 18% потребують медичної допомоги.

Про це свідчать результати онлайн-опитування «Портрет ветерана», презентація яких відбулась у Медіацентрі Україна – Укрінформ.

"Ми бачимо, що майже 41% (опитаних - ред.) говорить про те, що їм необхідна матеріальна підтримка. Також 18% зазначають, що вони потребують медичної підтримки", - сказала начальниця відділу навчально-аналітичної роботи Українського ветеранського фонду Мінветеранів Юлія Кіріллова.

Читайте також: Майже половина ветеранів вважають, що суспільство їх не поважає

Вона зазначила, що за даними опитування, психологічної підтримки потребують 17,4% ветеранів, юридичної - 10,1%, інформаційної - 7%, освітньої - 6,4%.

Опитування засвідчило, що стосовно майбутнього серед ветеранів переважає відчуття невизначеності. Зокрема, 29,7% респондентів важко було відповісти на запитання, чи планують вони повертатися на попередню роботу після демобілізації. При цьому 16% вказали, що обов’язково повернуться; 15,1% – що скоріше повернуться; 13,6% – що скоріше не повернуться; 5,3% вказали, що точно планують звільнитися. Ще близько 10,3% сказали, що вже звільнилися, а 10,1% – що були звільнені до/під час служби.

Читайте також: У «Довідник безбар’єрності» інтегрували розділ про взаємодію із захисниками у мирному житті

Четверте загальнонаціональне онлайн-опитування проведене соціологічною групою «Рейтинг» з ініціативи Українського ветеранського фонду Мінветеранів. Опитування проводилось у вересні-жовтні 2023 року. У ньому взяли участь 2457 ветеранів та чинних військовослужбовців. У зв’язку з важкодоступністю респондентів вимоги до вибірки не встановлювалися. Опитування не є репрезентативним, проте відображає загальну проблематику цільової аудиторії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-