Міністерство у справах ветеранів

08 листопада 2019

Пошуком зниклих безвісти і роботою з військовополоненими займеться Мінветеранів

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб планує перебрати на себе функції з пошуку безвісти зниклих, ведення відповідного реєстру і роботу з військовополоненими.

23 жовтня 2019

Права переселенців хочуть розширити – Мінветеранів працює над законопроєктом про інтеграцію ВПО в місцеві громади

Триває спільна робота Мінветеранів із Міністерством розвитку громад та територій України над законопроєктом, який дозволить інтегрувати внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади, в яких вони нині проживають.

01 жовтня 2019

27 вересня 2019

Першим заступником глави Мінветеранів став один з організаторів Маршу захисників

Оприлюднено розпорядження Кабінету міністрів про призначення відомого громадського діяча Антона Колумбета першим заступником міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

25 вересня 2019

Допомоги потребують 380 тисяч ветеранів: Коляда сподівається на підтримку НАТО

Україна відчуває постійну підтримку НАТО у здійсненні реформ, і дуже вдячна за готовність союзників до спільного з Україною фінансування програм реабілітації ветеранів військової служби та їх реінтеграції у суспільство.

18 вересня 2019

17 вересня 2019

02 вересня 2019

У "Голосі" вважають помилкою об'єднання Мінветеранів та МінТОТ

Партія «Голос» закликає уряд та більшість у парламенті переглянути рішення щодо об'єднання міністерств з питань ветеранів та з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

30 серпня 2019

29 серпня 2019

23 серпня 2019

Рада має якнайшвидше ухвалити закон про соцзахист ветеранів - Фріз

Мінветеранів розробило якісно новий закон про соцзахист ветеранів та членів їхніх родин, який має ухвалити парламент 9 скликання. Крім того, міністерство повністю підготувало нормативно-правову базу для створення і запуску єдиного держреєстру ветеранів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-