Ткаченко закликав призупинити членство рпц у Всесвітній раді церков до кінця війни

Ткаченко закликав призупинити членство рпц у Всесвітній раді церков до кінця війни

Фото
Укрінформ
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко подякував представникам Всесвітньої ради церков за підтримку України.

Як передає Укрінформ, про це Ткаченко написав у Телеграмі.

“Дякую очільникові Всесвітньої ради церков (ВРЦ) Іоану Сауці та його заступникові Одайру Педрозо Матеусу за візит до Києва та підтримку України. Радий, що голос українського духовенства прозвучить під час 11-тої Асамблеї ВРЦ: 31 серпня ‒ 8 вересня в Німеччині”, - ідеться у дописі.

Під час зустрічі Ткаченко наголосив, “що росія використовує культуру для трансляції пропаганди свого злочинного режиму”.

Читайте також: Ткаченко обговорив із Брінк співпрацю щодо підтримки українських медіа

“Тому вбачаю доцільним виключення або принаймні призупинення членства представників рф в якомога ширшому спектрі культурних програм і міжнародних асоціацій. Це і спосіб заблокувати канали дезінформації, і потужний сигнал, що весь цивілізований світ вимагає від росії припинити цю жахливу неспровоковану війну”, - зазначив очільник МКІП.

На його думку, “призупинення членства рпц у ВРЦ до повного відведення російських військ з території України могло б стати саме таким сигналом”.

Читайте також: На Сумщині вже 20 громад перейшли від церкви московського патріархату до ПЦУ

“Сподіваємося, що завдяки ВРЦ голос України ще більше буде почутий у світі та створить ще більшу солідарність з Україною всього цивілізованого світу”, - наголосив Ткаченко.

Як повідомляв Укрінформ, на засіданні центрального комітету Всесвітньої ради церков у Женеві 15-18 червня ВРЦ засудила розпочату росією війну проти України, закликала до її припинення, а також до негайного припинення вогню і проведення переговорів для забезпечення стійкого миру.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-