Тисяча для вакцинованих: Рада ухвалила законопроєкт у першому читанні

Тисяча для вакцинованих: Рада ухвалила законопроєкт у першому читанні

Укрінформ
Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт, який пропонує виділити 3 млрд грн з держбюджету на 2021 рік для підтримки громадян у зв'язку із запровадженням обмежувальних протиепідемічних заходів.

Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт про тисячу гривень за вакцинацію

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт, який пропонує виділити 3 млрд грн з держбюджету на 2021 рік для підтримки громадян у зв'язку із запровадженням обмежувальних протиепідемічних заходів, що призвели до тимчасового зупинення діяльності суб'єктів господарювання.

Як передає Укрінформ, відповідний законопроєкт № 6297 у першому читанні підтримали 285 народних депутатів.

«Метою законопроєкту є забезпечення соціальної підтримки застрахованих осіб у зв'язку із запровадженням на території окремих регіонів обмежувальних протиепідемічних заходів, що призвели до тимчасового зупинення діяльності суб'єктів господарювання, а також стимулювання суб'єктів господарювання та найманих працівників до вакцинації», – йдеться у пояснювальній записці.

Як зазначається у документі, у 2021 році зафіксовано перевиконання у січні-жовтні планових показників надходжень до дохідної частини держбюджету податку на прибуток підприємств, рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів та за спеціальне використання води, а також податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг).

Таким чином, існує можливість збільшення видатків загального фонду державного бюджету за новою бюджетною програмою Міністерства економіки – "Надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" на 3 млрд грн.

Депутати також скоротили строки розгляду документа до другого читання.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський раніше анонсував, що з 19 грудня в Україні запрацює програма з надання 1 тис. грн громадянам, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19. Механізм виділення грошей наразі розробляється.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-