На реконструкцію Центру дитячої кардіології та кардіохірургії з бюджету виділили 128 мільйонів

На реконструкцію Центру дитячої кардіології та кардіохірургії з бюджету виділили 128 мільйонів

Укрінформ
Кабінет Міністрів перерозподілив 128 млн грн на завершення реконструкції будівель Центру дитячої кардіології та кардіохірургії в м. Києві.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.  

Відповідне розпорядження «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров’я на 2021 рік» ухвалене на сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів.

За умови відповідного фінансування завершення робіт заплановано на жовтень 2021 року.

Виділені кошти підуть на завершення реконструкції та введення в експлуатацію будівлі, в якій планується відкриття нових стаціонарних відділень, чотирьох сучасних операційних, реанімаційного відділення та відділення інтенсивної терапії.

Також планується відкриття ангіо-катетерізаційного відділення, відділення радіології та розміщення допоміжних підрозділів, які будуть оснащені високотехнологічних медичних обладнанням.

Читайте також: В Україні 70% операцій на серці проводить Центр дитячої кардіології та кардіохірургії - Ілля Ємець

Запуск нового корпусу відкриє можливість уже в 2022 році збільшити кількість наданих медичних послуг, зокрема: кількість обстежень має збільшитись на 12 тис. на рік, кількість госпіталізованих і пролікованих пацієнтів - додатково 1 тис. на рік, кількість кардіохірургічних та ангіо втручань - додатково 1 тис. на рік.

Зазначається, що комплексна реалізація проєкту дасть змогу підвищити доступність отримання якісної та своєчасної спеціалізованої (високоспеціалізованої) медичної допомоги.

Як повідомляв Укрінформ, 15 вересня міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ у проєкті державного бюджету-2022 передбачено кошти на оновлення медичного обладнання.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-