Накопичувальна пенсія: Лазебна розповіла про два законопроєкти

Накопичувальна пенсія: Лазебна розповіла про два законопроєкти

Укрінформ
У Кабінеті Міністрів розраховують на те, що Верховна Рада цієї осені таки розгляне законопроєкти про загальнообов’язкове накопичувальне пенсійне забезпечення.

Про це міністр соціальної політики Марина Лазебна сказала під час дискусії на тему: “Накопичувальна пенсія - українська мрія чи реальність?”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Цієї осени ми очікуємо на прийняття законопроєкту, який стане тим концептом, навколо якого всі будемо об'єднуватися і працювати далі”, - сказала Лазебна.

Читайте також: Накопичувальна пенсія виплачуватиметься додатково до основної - Марченко

За словами міністра, нині уряд веде активну дискусію щодо запровадження обов'язкового накопичувального рівня. Вже є два законопроєкти, кожен з яких може стати основою для того, який може бути прийнятий парламентом. Зокрема, проєкт закону про загальнообов’язкове накопичувальне пенсійне забезпечення № 2683-3, а також напрацьований Офісом простих рішень законопроєкт 2683 д. “ Один, і другий можуть бути основою для того, щоб парламент їх приймав у першому читанні”, - додала міністр.

Читайте також: Прем’єр пояснив, що потрібно для достойної пенсії через 10-15 років

Представниця уряду запевнила у тому, що КМУ готовий об'єднуватися та працювати заради того, щоб пенсійна реформа рухалася уперед. “Ми готові об'єднатися навколо цих законопроєктів. Одного чи іншого, або зробити компіляцію. Ще дискутувати, але приймати. Треба щось робити. Як кажуть мудрі люди, не можна пройти шлях, не зробивши перший крок. Давайте робити цей перший крок”, - закликала Лазебна.

Читайте також: Пенсійна реформа: Це буде у 2023-му, найпізніше – у 2024 році

Міністр соціальної політики додала, що нині ведеться інформаційна кампанія щодо подальшої пенсійної реформи, адже дуже важливо пояснювати ЗМІ та людям стосовно накопичувальної системи та про плани влади.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-