Шмигаль про навчання в умовах пандемії: чим більше щеплень - тим менше ризиків

Шмигаль про навчання в умовах пандемії: чим більше щеплень - тим менше ризиків

Укрінформ
Навчальний рік стартує у звичайному режимі, але важливо не забувати про вакцинацію, це умова безпечного проходження навчального року.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це під час засідання уряду сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Новий навчальний рік стартує у звичайному режимі, епідемічна ситуація дозволяє закладам освіти працювати в традиційному форматі. При цьому не можна забувати про важливість вакцинації. Це необхідна умова для безпечного проходження всього навчального року як для вчителів, так і для учнів. Чим більше щеплень буде зроблено, тим менше ризиків, нових спалахів в освітніх закладах. Закликаю всіх ставитися відповідально.. В Україні є достатні запаси вакцини до пунктів щеплень", - сказав Шмигаль.

Читайте також: День знань: Шмигаль та Шкарлет відвідали Київське училище будівництва і дизайну

Прем'єр-міністр додав, що заклади освіти в регіонах були перевірені на предмет підготовки до роботи в умовах карантину. За його словами, заклади освіти готові до роботи в умовах посиленого карантину, якщо буде така потреба.

Шмигаль від імені всього уряду подякував вчителям і привітав їх, всіх освітян, учнів, студентів з початком навчального року.

Читайте також: Сьогодні в Україні - початок нового навчального року

"Бажаю успіхів в навчанні, яке стане базисом для майбутніх звершень і досягнень. Педагогам від імені всього уряду дякуємо, бажаємо натхнення, здоров'я, оптимізму і наполегливості, і звичайно, старанних учнів. Вітаємо всіх зі святом 1 вересня", - сказав Прем'єр-міністр.

Фото: Урядовий портал

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-