Очільники Генштабів Збройних сил України та Польщі обговорили подальшу співпрацю

Очільники Генштабів Збройних сил України та Польщі обговорили подальшу співпрацю

Укрінформ
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний обговорив з польським колегою Раймундом Т.Анджейчаком виконання домовленостей щодо посилення обороноздатності двох держав та забезпечення регіональної стабільності і безпеки.

Як передає Укрінформ, про це генерал-майор Залужний повідомив у Фейсбуці.

«Провів телефонну розмову з начальником Генерального штабу Збройних сил Республіки Польща генералом Раймундом Т.Анджейчаком. Символічно, що мій перший захід на міжнародному рівні відбувся саме з польським колегою, адже Польща є не тільки нашим добрим сусідом, а й стратегічним партнером. Запевнив генерала Анджейчака у тому, що всі домовленості, досягнуті ним з генерал-полковником Русланом Хомчаком, залишаються в силі і будуть обов’язково виконані», - запевнив Залужний.

Він подякував польському колезі за довіру і підтримку та висловив переконання, що співпраця України і Польщі буде надалі зміцнюватися для посилення обороноздатності двох держав та забезпечення регіональної стабільності і безпеки.

Читайте також: Україна та Польща збільшили обсяг залізничних вантажних перевезень на 22%

Як повідомляв Укрінформ, 27 липня Президент Володимир Зеленський призначив головнокомандувачем Збройних сил України Валерія Залужного, який до того обіймав посаду командувача Оперативного командування «Північ».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-