Прикордонники розповіли, кому найчастіше відмовляють у в'їзді в Україну

Прикордонники розповіли, кому найчастіше відмовляють у в'їзді в Україну

Укрінформ
У першому півріччі 2021 року прикордонники відмовляли у в'їзді в Україну у 1,6 раза частіше, ніж за аналогічний період 2020 року, найбільше – росіянам.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

З початку року прикордонники відмовили у пропуску через кордон понад 19,3 тис. іноземців.

Ці показники у порівнянні з першим півріччям 2020 року зросли в середньому в 1,6 раза (за січень-червень 2020 прикордонники відмовили у пропуску 11,7 тис. осіб). Здебільшого зростання пов’язане з карантинними обмеженнями та застосовувалося до іноземців, які прибували з країн зі значним поширенням COVID-19, не мали необхідних документів для в’їзду в Україну під час пандемії.

Серед тих, кого не пропустили, найбільше – громадян Росії (2 818 осіб). Цей показник збільшився у порівнянні з минулим роком у 2,7 раза. Також частіше відмови в пропуску отримували громадяни Молдови, Туреччини, Польщі, Румунії, Білорусі та Німеччини.

Найбільше непропусків через кордон осіб зафіксовано в авіаційних пунктах пропуску, а також на кордоні з Росією, Молдовою та Білоруссю.

Читайте також: Україна оновила правила в’їзду: кому треба встановлювати застосунок «Вдома»

Також суттєво зросла й частка потенційних незаконних мігрантів – з 2 270 осіб за перше півріччя минулого року до 4 058 осіб цьогоріч. І в цій категорії осіб лідирують росіяни – 1 236 громадян.

Найбільшу кількість відмов пропуску через кордон потенційним нелегальним мігрантам зафіксували в авіаційних пунктах пропуску – 62,1% від загальної кількості.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-