«Медзакупівлі» отримали першу партію ліків для онкохворих

«Медзакупівлі» отримали першу партію ліків для онкохворих

Укрінформ
Наприкінці червня «Медзакупівлі України» прийняло на склад перші партії товарів, що закуплені за централізованими програмами МОЗ України за кошти державного бюджету 2021 року, зокрема ліки для лікування дорослої та дитячої онкології.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

«Серед товарів - ліки для лікування дорослої та дитячої онкології, зокрема препарати Лінезолід 300 мл (2 мг/мл), Циклофосфамід 500 мг, Нілотиніб 200 мг та нейростимулююча система для глибокої стимуляції мозку, критично необхідна пацієнтці для проведення операції реімплантації», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: «Медзакупівлі» оголосили 42 тендери на закупівлю ліків для онкохворих

У міністерстві додали, що поставки закуплених товарів продовжуватимуться, їх розподіл відбуватиметься відповідно до заявок, поданих регіональними департаментами охорони здоров`я.

У МОЗ зауважили, що постачання товарів за централізованими програмами закупівлі вперше почалося настільки рано, наприкінці червня. Торік, через пізній старт процедур, перші поставки відбулись лише у жовтні.

Наразі «Медзакупівлі» продовжують проведення необхідних тендерів на закупівлю ліків та підписання договорів щодо товарів, по яких тендерні процедури вже відбулись.

Читайте також: ДП «Медзакупівлі» досі не може розпочати тендерні процедури за 6 напрямами

Вторинне встановлення нейростимулюючої системи для пацієнтів відбувається раз на декілька років. Повторно встановлений нейростимулятор має бути сумісним з уже імплантованими лініями та електродами. Це означає, що пацієнт має отримати систему того ж самого виробника, що і попереднього разу.

Як повідомляв Укрінформ, державне підприємство «Медичні закупівлі України» у травні отримало всю замовлену партію препарату для лікування раку нирок Сунітініб.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-