Україна отримала від Словаччини €600 тисяч на COVID-вакцини

Україна отримала від Словаччини €600 тисяч на COVID-вакцини

Укрінформ
Словаччина надала допомогу Україні в розмірі 600 тисяч євро на закупівлю вакцини від коронавірусу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на Урядовому порталі за підсумками зустрічі Прем’єр-міністрів Україні і Словаччини Дениса Шмигаля та Едуарда Хегера.

«Сторони, зокрема, обговорили протидію пандемії COVID-19. Прем'єр-міністр України подякував Словаччині за надання допомоги в розмірі 600 тис. євро на закупівлю вакцини. Зі свого боку Едуард Хегер зауважив, що Словаччина активно просуває ініціативу поширення вакцин для сусідніх країн і продовжуватиме робити це надалі», - йдеться в повідомленні.

Шмигаль також зазначив, що Україна працює над створенням цифрового національного “ковід-сертифіката”.

«Важливим є забезпечення його сумісності з відповідним сертифікатом в ЄС та ВООЗ. Необхідною є також наша взаємодія з ЄС щодо створення правової бази впровадження та взаємного визнання цих сертифікатів. Сподіваємося, Словаччина також сприятиме взаємному визнанню цифрових сертифікатів та створенню механізму спрощеного перетину кордонів з країнами ЄС в умовах пандемії», – зазначив глава уряду України.

Читайте також: МОЗ нагадало, кого щепитимуть у першу чергу в центрах вакцинації

Як повідомлялося, Прем'єр-міністр Словацької Республіки у п'ятницю, 28 травня, відвідує Київ з офіційним візитом, в ході якого, серед іншого, передав дитячій лікарні «Охматдит» сертифікат на захисні засоби від коронавірусу на 195 тисяч євро.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-