Оновили поділ на карантинні зони: показник госпіталізацій перевищений у Києві та 21 регіоні

Оновили поділ на карантинні зони: показник госпіталізацій перевищений у Києві та 21 регіоні

Таблиця
Укрінформ
Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл карантинних зон. Показник госпіталізацій хворих з COVID-19 перевищено у 21 регіоні та в Києві, на червоному рівні знаходяться столиця та 10 областей. 

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на дані МОЗ.

Згідно з ними, у червоній зоні перебувають Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернігівська, Чернівецька області.

Показник госпіталізацій вище за визначений - 60 на 100 тис. населення - у 22 регіонах: Києві, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

При визначеному показнику рівня госпіталізації - 60 на 100 тис. населення - у Києві цей показник станом на 4 квітня становив 117,4. Зайнятість ліжок із киснем в Києві станом на 4 квітня при визначеному показнику 65% - 82,5%.

Найвищий показник госпіталізацій станом на 4 квітня у Хмельницькій області - 131,2 на 100 тис. населення, у Вінницькій області - 106,4 на 100 тис. населення, у Житомирській області - 116,2, Миколаївській області - 111,8, Чернігівській - 108,1.

Найвищий показник завантаженості ліжок з киснем станом на 4 квітня у Житомирській області - 74%, Київській - 74,6%, Львівській - 72,5%, Миколаївській - 73,5%, Одеській - 69,1%, Сумській - 67,3% (при визначеному показнику 65%).

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів встановив індикатори, за якими місцеві комісії ТЕБ і НС можуть вводити додаткові обмеження у "помаранчевій" зоні епідемічної небезпеки.

Читайте також: Більшість дорослих щеплять до кінця року — Зеленський схвалив створення плану COVID-вакцинації

Згідно з документом, підставою для впровадження додаткових обмежень визначені наступні ознаки:

- кількість виявлених нових випадків COVID-19 протягом останніх 7 днів на території окремої територіальної громади перевищує 70;

- кількість виявлених нових випадків COVID-19 протягом останніх 7 днів перевищує кількість випадків за аналогічний період на 50% та більше.

Як повідомлялося, 17 лютого Кабінет Міністрів схвалив постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину до 30 квітня, встановлено 4 рівні епіднебезпеки та показники їх визначення.

Зелений рівень дозволяє переглянути підходи до протиепідемічних обмежень у бік пом’якшення. Він встановлюється одночасно на всій території України, якщо: 1) захворюваність на грип та ГРВІ на території не менш як 13 регіонів України менше ніж 50% епідемічного порогу; 2) коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – менш як 5%.

Читайте також: Столична поліція за добу виявила 173 «карантинні» порушення

Жовтий рівень діє як базовий на рівні всієї країни. Встановлюється на рівні регіонів.

Помаранчевий - попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів. Встановлюється на рівні регіонів, якщо перевищено хоча б один показник: захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідемічний поріг; завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню у визначених закладах охорони здоров’я – понад 65%; кількість тестувань методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення – менш як 300; кількість госпіталізацій протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення – понад 60; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – понад 20%; зростання госпіталізацій протягом останніх 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом – понад 50%.

Червоний рівень встановлюється на рівні регіонів, якщо протягом трьох днів перевищено 2 або більше показників.

Червоний рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС за ініціативи міністра охорони здоров'я протягом 48 годин. Рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС набуває чинності не раніше ніж через два дні з дати його оприлюднення. Рішення щодо скасування червоного рівня приймається у разі досягнення регіоном усіх показників протягом не менш ніж п’яти днів поспіль.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-