За підтримки Швейцарії у «Могилянці» стартував проєкт трансформації університету

За підтримки Швейцарії у «Могилянці» стартував проєкт трансформації університету

Укрінформ
У Національному університеті «Києво-Могилянська академія» за підтримки Швейцарії стартував проєкт «Трансформація університету шляхом комплексної діагностики».

Про це йдеться на сайті НаУКМА, передає Укрінформ.

«Вже тривалий час українська освіта, і Могилянка тут, на жаль, не є винятком, потерпає від цілої низки глибинних проблем, як-от недосконале фінансування, відтік кадрів, неефективна модель управління, неможливість оновлювати застарілу інфраструктуру та якісно конкурувати на світовому ринку освітніх послуг», - зазначила в.о. президента НаУКМА Тетяна Ярошенко.

За її словами, все більш чітко проявляється необхідність в удосконаленні старих і розробці нових рішень. Мета проєкту - аналіз стратегії, систем управління закладом, фінансами та персоналом, а також аналіз ефективності адміністративної та організаційної структури.

Керівний комітет проєкту очолив віцепрем'єр міністр України у 2014-2019 роках та член Наглядової ради НаУКМА Геннадій Зубко.

«Києво-Могилянська академія має Стратегію розвитку до 2025 року, і в результаті проєкту отримає чітку маршрутну карту реалізації стратегії та необхідних трансформаційних змін, інструменти їх впровадження та цільову модель управління. Це буде перший такий досвід серед українських вишів. На основі діагностики також можуть бути надані рекомендації для законодавчих змін щодо діяльності університетів. До роботи над проєктом залучений міжнародний лідер консалтингових послуг - компанія Ernst & Young», – сказав Зубко.

Читайте також: Moneyveo уклала меморандум про співпрацю з Могилянкою

До керівного складу також увійшли представники Посольства Швейцарії в Україні, благодійного фонду «Повір у себе», профільного комітету ВР України, МОН, Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти, Федерації роботодавців України, а також Наглядової ради, ректорату, Вченої ради, асоціації випускників та бізнес-школи Києво-Могилянської академії.

Запроваджується проєкт благодійним фондом «Повір у себе», засновницю якого Ірину Іванчик обрано заступницею голови Керівного комітету. Дослідження та діагностику академії виконує компанія Ernst & Young. Посол Швейцарії в Україні Клод Вільд також впевнений, що «цей проєкт має дуже хороший потенціал і може стати своєрідним взірцем для інших українських університетів, які прагнуть реформ».

Фото: meest-online.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-