Зеленський підписав закон про збільшення штрафів за порушення пожежної безпеки

Зеленський підписав закон про збільшення штрафів за порушення пожежної безпеки

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський підписав закон про посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері пожежної безпеки.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба глави держави.

«Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері пожежної безпеки» № 1187-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 3 лютого 2021 року», - ідеться в повідомленні.

В ОП розповіли, що документ спрямований на посилення захисту довкілля, запобігання пожежам у природних екосистемах, підвищення ефективності управління та контролю у цій сфері, посилення адміністративної відповідальності за порушення правил пожежної безпеки.

Читайте також: Уряд схвалив зміни щодо відповідності вимогам законодавства з пожежної безпеки

Зазначається, що згідно з законом зростають розміри штрафів за порушення правил пожежної безпеки на залізничному, морському і річковому транспорті; за порушення вимог пожежної безпеки, а також за використання пожежної техніки та засобів пожежогасіння не за призначенням; за початок роботи новоутворених підприємств без зареєстрованої декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки.

Крім того, збільшуються штрафи за невиконання законних вимог представників центрального органу виконавчої влади з питань цивільного захисту та контролю за станом захисту територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

«Підписаний закон дасть змогу здійснювати ефективні та системні заходи щодо захисту природних екосистем від пожеж, підвищить ефективність державного контролю, посилить відповідальність у цій сфері, що сприятиме мінімізації кількості та масштабів пожеж» - додали в Офісі Президента.

Читайте також: Пожежа в чорнобильській зоні – найбільша з часів аварії у 1986-му

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 3 лютого ухвалила закон про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері захисту природних екосистем від пожеж. За відповідне рішення проголосували 315 депутатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-