Уряд виділив понад 9 мільйонів рідним загиблих та пораненим в АТО

Уряд виділив понад 9 мільйонів рідним загиблих та пораненим в АТО

Укрінформ
Кабінет Міністрів на засіданні 4 листопада виділив 9,03 млн грн для надання допомоги членам сімей загиблих та пораненим в антитерористичній операції.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

Зазначається, що з резервного фонду державного бюджету виділено 9 млн 31 тис. грн членам сімей двох осіб, які загинули під час участі в антитерористичній операції, та 11 особам, які отримали інвалідність, внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в зазначеній операції.

Кошти з резервного фонду виділяються на підставі списків, які затверджуються Міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, що діє на постійній основі при Мінветеранів.

Читайте також: Уряд виділив 185 мільйонів для постраждалих від пожеж на Луганщині

"Ми на постійній основі вживаємо заходів щодо фінансової підтримки громадян, які постраждали під час антитерористичної операції, та членів їхніх сімей. Загалом за 2020 рік урядом прийнято 9 рішень щодо надання такої допомоги на суму 142 млн 231 тис. гривень", - зазначила заступниця міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлана Панаіотіді.

Фото: ООС

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-