Виїзд українців за кордон обмежений лише у деяких пунктах пропуску – МЗС

Виїзд українців за кордон обмежений лише у деяких пунктах пропуску – МЗС

Укрінформ
Міністерство закордонних справ стверджує, виїзд українців за кордон обмежений лише на окремих пунктах пропуску, зокрема в аеропортах.

Про це Укрінформу повідомили у пресслужбі Міністерства закордонних справ України.

"У зв’язку з інформацією, яку опублікувало посольство Великої Британії на сторінці Facebook щодо нібито необхідності отримання дозволів МЗС на виїзд громадян України за кордон повідомляємо про таке: чинним законодавством не встановлено жодних додаткових обмежень щодо виїзду громадян України за кордон. В умовах протидії поширенню епідемії коронавірусу в Україні, уряд ухвалив рішення про закриття окремих пунктів пропуску через державний кордон, зокрема, для повітряного сполучення", - йдеться у повідомленні.

У цьому контексті МЗС інформувало іноземні дипломатичні представництва в Україні щодо тих пунктів пропуску через державний кордон, які тимчасово не працюють.

"Іншої інформації про обмеження виїзду за кордон чи необхідності отримання від Міністерства закордонних справ України дозволів на виїзд громадян України, зокрема, тих, які мають посвідки на постійне проживання за кордоном, МЗС не давало", - зазначили у пресслужбі МЗС.

Читайте також: За кордоном від коронавірусу лікуються 145 українців – МЗС

У міністерстві додали, що в умовах пандемії коронавірусу МЗС виконує комунікаційну функцію між центральними органами виконавчої влади, які здійснюють свої повноваження у сфері забезпечення перевезення пасажирів і охорони державного кордону, та іноземними дипломатичними представництвами в Україні.

"При цьому, звертаємо Вашу увагу, що посольство Великої Британії внесло зміни до свого допису щодо зазначеного вище", - зазначили у пресслужбі.

Раніше посольство Великої Британії в Україні у Facebook зазначило, що українці, які мають відповідні документи, повинні отримати дозвіл для виїзду від Міністерства закордонних справ. Пізніше британська дипмісія цей допис відредагувала, прибравши цю фразу, однак зазначивши, що статус громадян як тих, що мають дозвіл на проживання у Британії, має бути підтверджений.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-