Степанов сказав, коли Кабмін затвердить перелік ліків, які закупаються за державний кошт

Степанов сказав, коли Кабмін затвердить перелік ліків, які закупаються за державний кошт

Укрінформ
Міністерство охорони здоров'я направло перелік лікарських засобів, які мають закупатися за державні кошти, на погодження ще 7 квітня, і на найближчому засіданні уряду цей перелік буде затверджений.

Про це на брифінгу розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Міністерство охорони здоров’я направило відповідний перелік лікарських засобів (які закуповуються за державні кошти для хворих на онкологію, ВІЛ, СНІД, гепатит, гемофілію та інші захворювання – ред.) та медичних виробів ще 7 квітня. Перелік затверджується постановою уряду. Тому ще 7 квітня ми направили до органів, які повинні це погоджувати, зокрема, і до Міністерства фінансів цей перелік. Він вже практично погоджений. Я думаю, що вже на наступному засіданні уряду він буде затверджений», - сказав Степанов.

Він зазначив, що оскільки погодження цього переліку займає певний час, то цей перелік потрібно було направити ще в січні, одразу після початку нового року.

Читайте також: Регіонам передали 867 тисяч ПЛР-тестів: у МОЗ кажуть - аналізи безкоштовні

«Те, що стосується паспортів бюджетних програм, то також вже 10 квітня вони були направлені Міністерством охорони здоров’я на затвердження в Міністерство фінансів. Міністерство фінансів дало свої зауваження, які зараз відпрацьовуються, ці зауваження стосуються в тому числі підготовки документів технічних з ДП «Медичні закупівлі». Вони відпрацьовуються Міністерсвом охорони здоров’я, та з ДП «Медичні закупівлі». Я думаю, що також найближчим часом вони будуть затверджені, що дасть старт закупівлі лікарських засобів за бюджетні кошти», - запевнив міністр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-