Суд просять усунути трьох членів Нацради від засідань щодо каналу “112 Україна”

Суд просять усунути трьох членів Нацради від засідань щодо каналу “112 Україна”

Укрінформ
Окружний адміністративний суд Києва просять заборонити Ользі Герасим’юк, Олександру Ільяшенку та Олегу Чернишу брати участь у засіданнях Нацради, під час яких обговорюються питання стосовно телерадіоорганізацій, які здійснюють мовлення під емблемою "112 Україна".

Як інформує пресслужба суду, до ОАСК надійшли відповідні заяви про забезпечення позову.

“У заявах про забезпечення позовів, як надійшли до окружного адміністративного суду міста Києва, позивачі просять суд заборонити до набрання судовим рішенням у справі законної сили членам Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ользі Герасим’юк, Олександру Ільяшенку та Олегу Чернишу брати участь у засіданнях Нацради до порядку денного якого включені питання, які стосуються телерадіоорганізацій, які здійснюють мовлення під емблемою “112 Україна”,- ідеться в повідомленні.

Окрім того, суд просять заборонити цим членам Нацради голосувати за відповідні рішення.

У суді нагадують, що нещодавно до ОАСК надійшли позови, де позивачі просять суд визнати протиправними дії членів Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ольги Герасим’юк, Олександра Ільяшенка та Олега Черниша щодо участі 1 серпня у засіданні Нацради та голосування за рішення з питань порядку денного, зокрема, і щодо призначення позапланової перевірки позивачів.

Окрім цього, суд просять встановити відсутність з 4 липня 2019 року у Ольги Герасим’юк, Олександра Ільяшенка та Олега Черниша повноважень членів Нацради, оскільки, на думку позивачів, скінчився 5-річний термін здійснення ними відповідних повноважень.

Читайте також: Законопроєкт про звільнення і призначення членів Нацради пройшов комітет ВР

Як повідомлялося, 19 грудня 2018 року Шостий апеляційний адміністративний суд відмовив Нацраді з питань телебачення і радіомовлення в задоволенні її апеляції та залишив у силі ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києві від 17 жовтня, яка забороняє регулятору відмовляти п’яти компаніям групи "112 Україна" (ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Новий формат ТВ" і ТОВ "Партнер ТВ") у продовженні їхніх цифрових ліцензій.

Так, компанії групи "112 Україна" у своєму позові наполягали, щоб суд визнав протиправною бездіяльність Нацради, що у встановлений законом строк не розглянула заяви цих компаній щодо продовження їх ліцензій. У свою чергу Нацрада подала апеляцію, в якій просила суд скасувати ухвалу на забезпечення позову.

16 вересня 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд відмовив телеканалу "112 Україна" в задоволені апеляції на рішення щодо відмови Нацради з питань телебачення і радіомовлення продовжувати ліцензії групі регіональних каналів, які мовлять під логотипом "112 Україна".

17 вересня член Нацради Сергій Костинський повідомив, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення планує 26 вересня розглянути питання щодо продовження ліцензії групі регіональних каналів, які мовлять під логотипом "112 Україна".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-