Окружний адмінсуд Києва

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

08 січня 2024

26 грудня 2023

05 липня 2023


Кількість суддів у новому Київському окружному суді планують визначити на засіданні ВРП

Вища рада правосуддя планує на найближчому засіданні розглянути питання щодо визначення чисельності суддів Київського міського окружного адміністративного суду, утвореного після ліквідації Окружного адмінсуду Києва.

17 березня 2023

15 грудня 2022

13 грудня 2022


В ОАСК заявляють, що суд ліквідували в порушення Конституції

В Окружному адміністративному суді міста Києва вважають, що ухвалений Верховною Радою закон про ліквідацію суду та утворення Київського міського окружного адмінсуду не відповідає положенням Конституції України, процесуального законодавства та вимогам воєнного часу.


Комітет рекомендує Раді ухвалити законопроєкт про ліквідацію ОАСК

Комітет Верховної Ради з питань правової політики рекомендує парламенту ухвалити в першому читанні та в цілому законопроєкти, пов’язані з ліквідацією Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) та утворенням Київського міського окружного адміністративного суду.

10 грудня 2022

29 листопада 2022

18 листопада 2022


Обійшлося без примусового приводу: судді ОАСК і Вовк прийшли до Антикорупційного суду

Очільник Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк разом зі своїм заступником та іншими двома суддями з’явилися на судове засідання у Вищий антикорупційний суд, який раніше постановив здійснити їх примусовий привід для участі у розгляді справи стосовно вчиненні спроб захоплення державної влади і перешкоджанні роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

11 листопада 2022

20 червня 2022

21 лютого 2022


Демська просить ОАСК зупинити рішення нацкомісії про припинення її повноважень

Окружний адміністративний суд міста Києва зареєстрував заяву про забезпечення позову до Національної комісії зі стандартів державної мови, і заявниця — Орися Демська, просить зупинити дію кількох рішень Нацкомісії зі стандартів державної мови.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-