Окружний адмінсуд Києва

23 липня 2021


У ОАСК оскаржують розмір компенсації за житло, зруйноване через агресію Росії

Окружний адмінсуд Києва зареєстрував позов жительки Полтавської області, яка має статус внутрішньо переміщеної особи, до Кабінету Міністрів України, щодо оскарження розміру компенсації за зруйноване житло внаслідок збройної агресії РФ.

14 липня 2021


Спікер Ради - про ліквідацію ОАСК: За мною затримки не буде

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков готовий винести на голосування до зали парламенту президентський законопроєкт про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва відразу після того, як профільний Комітет з питань правової політики підготує його до розгляду.

05 липня 2021


Суд призупинив дію припису НАЗК про розірвання контракту з Вітренком

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) зупинив дію припису Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) від 1 липня на адресу наглядової ради НАК «Нафтогаз України» щодо припинення контракту з головою правління компанії Юрієм Вітренком.

02 липня 2021


Вітренко просить суд зупинити припис НАЗК про його звільнення

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко просить Окружний адміністративний суд міста Києва зупинити дію припису Національного агентства з питань запобігання корупції голові наглядової ради НАК "Нафтогаз України" Клер Споттісвуд з вимогою припинити з ним контракт.


Окружний адмінсуд відкрив справу за позовом Моргенштерна до СБУ

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження за позовом російського музиканта Алішера Валєєва (Моргенштерн) до Служби безпеки України щодо внесення його до переліку осіб, які створюють загрозу національний безпеці.

28 червня 2021

18 червня 2021

17 червня 2021

16 червня 2021

03 червня 2021


ОАСК відкрив справу за позовом телеканалу «НАШ» до Нацради

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справах за позовами телеканалу “НАШ” до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про оскарження результатів позапланових перевірок.

01 червня 2021

31 травня 2021


ОАСК взявся за справу про плату за транспортування газу для населення

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі за позовом щодо оскарження постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо плати за транспортування газу.


Законопроєкт про ліквідацію ОАСК ще не готовий до розгляду - Разумков

Президентський законопроєкт № 5369 "Про ліквідацію Окружного адміністративного суду Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду" наразі не готовий до розгляду в сесійній залі парламенту, оскільки профільний комітет ще не розглянув його по суті.

28 травня 2021


ОАСК призначив у справі про заборону «Партії Шарія» психолого-лінгвістичну експертизу

Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив клопотання Міністерства юстиції України і призначив комплексну психолого-лінгвістичну експертизу у справі за позовом Мін’юсту щодо заборони діяльності політичної партії «Партія Шарія».


Рада у вівторок може взятися за законопроєкт про ліквідацію ОАСК - депутатка

Верховна Рада на пленарному засіданні у вівторок, 1 червня, може включити до порядку денного парламентської сесії президентський законопроєкт про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва.


Відшкодування за перевезення пільговиків: ОАСК зобов’язав уряд врегулювати питання

Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив зобов’язати Кабінет Міністрів України прийняти нормативно-правовий акт, що регулюватиме відшкодування збитків від безплатних перевезень пільгових категорій громадян.

27 травня 2021

26 травня 2021

21 травня 2021

20 травня 2021

19 травня 2021


Комітет рекомендує Раді включити до порядку денного сесії законопроєкт про ліквідацію ОАСК

Комітет Верховної Ради з питань правової політики рекомендує включити до порядку денного сесії парламенту президентський законопроєкт про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва.

05 травня 2021


Суд долучив управління СБУ до розгляду справи про заборону «Партії Шарія»

Окружний адміністративний суд міста Києва залучив третьою особою у справі про заборону діяльності політичної партії “Партія Шарія” головне управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області і призначив наступне засідання на 28 травня.

28 квітня 2021


Суд заслухав пояснення сторони Тупицького у справі за позовом до УДО

Окружний адміністративний суд міста Києва (ОАСК) оголосив до 26 травня перерву в судовому засіданні за позовом Олександра Тупицького до Управління державної охорони (УДО) щодо недопуску його до будівлі та на територію Конституційного Суду України.

27 квітня 2021

22 квітня 2021

21 квітня 2021


Окружний адмінсуд поскаржився на рішення про його ліквідацію у ПАРЄ

Судді Окружного адміністративного суду Києва направили звернення до членів Моніторингового комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи у зв’язку з ініціативою Президента України Володимира Зеленського щодо ліквідації ОАСК.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-