Окружний адмінсуд Києва

27 березня 2020

25 березня 2020

Суд взявся за справу про неіснуючу е-декларацію Єрмака

Окружний адмінсуд міста Києва відкрив провадження за позовом народного депутата Антона Полякова до голови НАЗК Олександра Новікова щодо неподання декларації Андрієм Єрмаком як кандидатом на посаду голови Офісу Президента.

24 березня 2020

Столичний окружний суд відкрив справу за позовом Портнова щодо святкування пам’ятних дат

Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження у справі за позовом Андрія Портнова до Київради про визнання незаконним рішення про відзначення у 2020 році пам’ятних дат ювілеїв Івана Полтавця-Остряниці, Василя Левковича, Уласа Самчука, Василя Сидора, Юрія Липи, Володимира Кубійовича, Василя Галаси та Андрія Мельника.

Гладковський позивається до НАЗК - суд взявся за справу

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом колишнього заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського на Національного агентства з питань запобігання корупції, в якому він просить скасувати рішення НАЗК про результати перевірки його декларацій.

23 березня 2020

18 березня 2020

12 березня 2020

10 березня 2020

Суд повернув "заяву Гончарука" без розгляду через відсутність паспортних даних

Окружний адміністративний суд міста Києва повернув без розгляду заяву Олексія Гончарука про забезпечення позову до подання позовної заяви через відсутність паспортних даних, що дозволяють ідентифікувати особу заявника, та несплату судового збору.

04 березня 2020

03 березня 2020

ОАСК видалить "заяву Гончарука" із сайту до встановлення особи позивача

Новина про те, що до Окружного адмінсуду Києва начебто надійшла заява Прем’єр-міністра Олексія Гончарука про забезпечення позову щодо заборони Голові ВР розглядати питання про його відставку, буде видалена із сайту суду до з’ясування особи заявника.

Окружний адмінсуд взявся за справу про перерахунок пенсій експрокурорам

Окружний адмінсуд міста Києва відкрив провадження у ще одній справі за позовом про оскарження заборони на перерахунок пенсії колишнім прокурорам та призначив підготовче засідання на 24 березня 2020 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-