Звільнені політв'язні та моряки отримали нові документи

Звільнені політв'язні та моряки отримали нові документи

Фото
Укрінформ
Українці, звільнені з полону РФ, вже отримали свої нові біометричні паспорти та номери облікової картки платника податків.

Про це повідомляє пресслужба ДМСУ.

“Військові моряки та політв'язні, які втратили свої документи під час перебування у полоні або тримання в ув'язненні на території Російської Федерації, уже отримали нові паспорти громадянина України у формі ID-картки та паспорти громадянина України для виїзду за кордон”, - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, для зручності та оперативності оформлення нових документів Державна міграційна служба України організувала за допомогою Центру обслуговування громадян “Паспортний сервіс” виїзд мобільного пункту до місць, де звільнені українці перебувають на лікуванні.

Реалізація такої ініціативи стала можливою завдяки тісній взаємодії керівництва Міграційної служби, Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, а також оперативній та чіткій роботі працівників Центрального міжрегіонального управління ДМСУ у м.Києві та Київській області та Центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс», залучених до процесу оформлення нових документів.

Крім того, оперативності процесу сприяла тісна співпраця з Державною податковою службою України, яка допомогла звільненим українцям отримати реєстраційні номери облікової картки платника податків (РНОКПП).

Як повідомляв Укрінформ, у суботу, 7 вересня, між Україною і Росією відбувся обмін в форматі 35 на 35. На батьківщину повернулися 11 незаконно засуджених українців: Роман Сущенко, Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Станіслав Клих, Микола Карпюк, Олексій Сізонович, Павло Гриб, Едем Бекіров, Євген Панов, Артур Панов, а також 24 моряки, які були захоплені Росією у районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.

Фото: dmsu.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-