Роботою Зеленського задоволені 71% українців

Роботою Зеленського задоволені 71% українців

Опитування
Укрінформ
Діяльністю Президента Володимира Зеленського задоволені 71% українців, 29% позитивно оцінюють роботу очільника уряду Олексія Гончарука, а роботою новообраної Верховної Ради задоволені 39% респондентів.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 6-10 вересня 2019 року.

"71% опитаних задоволені діяльністю Президента України В.Зеленського, 11% – протилежної думки, 18% – не змогли сформувати своє ставлення до нього. У порівнянні із липнем цього року рівень задоволеності роботою глави держави зріс майже у півтора раза", - йдеться у повідомленні.

При цьому 29% опитаних позитивно оцінюють роботу очільника уряду Олексія Гончарука, з іншого боку 11% – негативно. Дві третини ще не змогли дати оцінок новому Прем’єр-міністру.

Роботою новообраної Верховної Ради задоволені 39% респондентів, незадоволені – 16%. Не змогли оцінити – 45%.

Абсолютна більшість опитаних (понад 90%) підтримують ініціативи стосовно дострокового припинення повноважень народного депутата за кнопкодавство та прогули, зменшення кількості народних депутатів із 450 до 300 та зняття депутатської недоторканності.

Як зазначається у повідомленні, понад 70% підтримують надання законодавчої ініціативи громадянам України, розширення повноважень Президента щодо призначення керівників Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, а також збільшення кількості уповноважених з прав людини (омбудсменів). Близько двох третин виступають за закріплення в Конституції норми про вибори народних депутатiв за пропорцiйною виборчою системою та скасування адвокатської монополiї.

Читайте також: 65% електорату "Слуги народу" виступають проти повної амністії бойовиків

Опитування проводилося серед населення України віком від 18 років і старше методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження - не більше 2,0%, терміни проведення - 6-10 вересня 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-