65% електорату

65% електорату "Слуги народу" виступають проти повної амністії бойовиків

Опитування
Укрінформ
Близько 70% електорату партії "Слуга народу" не підтримують ідею проведення місцевих виборів в окупованих частинах Донецької та Луганської областей на умовах бойовиків.

Про це у програмі Радіо Свобода "Донбас.Реалії" розповів науковий директор фонду "Демократичні ініціативи" Олексій Гарань, посилаючись на дані соціологічного опитування, проведеного спільно фондом "Демократичні ініціативи" та "Центром Разумкова" у червні 2019 року.

"Українці це не підтримують (вибори в ОРДЛО на умовах бойовиків - ред.). Цікаво, що електорат "Слуги народу" теж не підтримує: 68% кажуть "ні", 11% кажуть "так". І так, до речі, по інших питаннях, які "пробиває" Росія", - розповів Гарань.

За його словами, проти повної амністії бойовиків виступають 65% електорату "Слуги народу", "за" - лише 13%. Закріплення в Конституції спеціального статусу для ОРДЛО не підтримують 48%, підтримують - 29%. Так само 60% прихильників "Слуги народу" не підтримують формування так званої народної міліції в ОРДЛО.

Читайте також: Амністія бойовиків заради припинення війни є неприйнятною для 45% жителів Донбасу

За словами Гараня, дані попереднього опитування трьох соціологічних центрів про те, що автономію ОРДЛО нібито підтримує більшість українців, не відповідають дійсності, оскільки запитання для респондентів були сформульовані некоректно.

За інформацією соціологів, 55% українців виступають за повернення ОРДЛО на тих самих умовах, які мають інші регіони України. Серед прихильників "Слуги народу” за це виступають 57%, більшу незалежність Донбасу від Києва готові підтримати 19%, автономію ОРДЛО - лише 11% електорату "Слуги народу".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-