Епіфаній зустрівся з визволеними з полону моряками

Епіфаній зустрівся з визволеними з полону моряками

Фото
Укрінформ
Українські моряки та політв’язні пройшли складні випробування у полоні із надзвичайною силою духу та міцністю у своїх переконаннях.
Про це написав предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній у Facebook після зустрічі зі звільненими українськими моряками та політв’язнями.

"Із надзвичайною силою духу та міцністю у своїх переконаннях – саме так пройшли звільнені українські моряки та політв’язні складні випробування у ворожому полоні. Уся країна захоплюється їхнім подвигом та радіє поверненню Героїв додому. Для мене за честь було зустрітися із вірними синами українського народу, подякувати за хоробрість та незламність, яку вони виявили далеко від рідної землі та близьких людей", - написав він.

Епіфаній зустрівся зі звільненими моряками / Фото: www.facebook.com/epifaniy

Предстоятель ПЦУ переконаний, що за час незаконного ув'язнення кожен із них по-новому відчув цінність життя та свободи.

"Своєю незламністю вони стали проповідниками головної заповіді Ісуса Христа – заповіді любові: до ближнього, до родини, до своєї Батьківщини… І навіть у російських тюрмах та колоніях незаконно ув'язнені залишалися людьми свободи, які не відмовились від своїх переконань та принципів. Обмеживши фізичну волю, ворог не зумів зламати велику силу духу, бо вона живилась із справжньої любові та зі згадок про рідний дім, лагідний погляд матері, посмішку сина або ж доньки, про український Крим та Донбас, що потерпають від неоголошеної війни", - наголосив він.

За його словами, ця сила духу справді надихає усіх українців, які спостерігали, як звільнені моряки та політв’язні із посмішкою сходили з літака у "Борисполі", хоча в їхніх очах і приховано багато пережитого болю.

"Попереду у нас ще чимало випробувань на шляху до справедливого миру, а в анексованому Криму, на окупованому Донбасі та у російських тюрмах продовжують перебувати у незаконному полоні ще багато громадян України, яких ми також маємо повернути додому якомога швидше. І у цій боротьбі нашими натхненниками є ті, хто вже пройшов цю нелегку дорогу додому", - зазначив предстоятель ПЦУ.

Читайте також: США в ОБСЄ закликають Москву звільнити решту українських політв’язнів

Як повідомлялося, 7вересня 2019 року 24 українські військові моряки та 11 незаконно засуджених у РФ українських політв'язнів повернулися на Батьківщину у межах взаємного звільнення утримуваних осіб у форматі "35 на 35".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-