Епіфаній

08 лютого 2019

Звільнення політв’язнів: Всеукраїнська рада церков звернулася до Росії та РПЦ

Всеукраїнська рада церков звернулася до керівництва Російської Федерації і Російської православної церкви із проханням прийняти рішення щодо звільнення українських заручників і політичних в'язнів.

Епіфаній: Віримо, що наша молитва підтримує Сущенка

Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній подякував політв'язню Кремля Роману Сущенку за подаровану картину із зображенням Софії Київської, намальовану в російській в'язниці.

06 лютого 2019

Митрополит Епіфаній зустрівся з ієрархами УПЦ в США та Канаді

Відбулася зустріч ієрархів Української Православної Церкви США та Канади з Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм та Езархомом Вселенського Патріархату в Україні архімандритом Михаїлом (Аніщенком).

05 лютого 2019

ПЦУ проводить перше засідання Синоду

У вівторок, 5 грудня, відбувається засідання Синоду Православної церкви України під головуванням Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

04 лютого 2019

Президент прийняв делегацію Вселенського патріархату

Петро Порошенко прийняв делегацію Вселенського патріархату, яка прибула в Україну для участі в літургії та чині інтронізації предстоятеля Православної церкви України, митрополита Київського та всієї України Епіфанія.

03 лютого 2019

Філарет привітав Епіфанія: Здійснилася мрія багатьох поколінь українців

Святійший і Блаженнійший Патріарх Київський Філарет привітав митрополита Епіфанія з поставленням на Київський престол, на пост предстоятеля помісної Православної церкви України, а також із 40-літтям від дня народження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-