НАЗК викликає для пояснень Рожкову та депутата від

НАЗК викликає для пояснень Рожкову та депутата від "Опоблоку"

Укрінформ
НАЗК запрошує до себе 15 осіб, серед яких народний депутат Денис Омельянович ("Опоблок"), перший заступник глави НБУ Катерина Рожкова, судді та інші посадовці, для надання пояснень за ознаками можливих адміністративних правопорушень.

Про це повідомляється сайті НАЗК.

"НАЗК запрошує 15 осіб прибути до Національного агентства для надання пояснень та у разі наявності підстав складення протоколів про адміністративні правопорушення", - ідеться у повідомленні.

За даними НАЗК, йдеться про складення, за наявності підстав, протоколів про адмінправопорушення: за ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів; за ознаками порушення обмеження щодо сумісництва та суміщення; за ознаками невиконання законних вимог Національного агентства; за ознаками порушення вимог щодо незаконного розголошення службової інформації; за ознаками порушення вимог щодо сумісництва та суміщення, за ознаками несвоєчасного подання щорічних декларацій за 2015, 2016 та 2017 роки; за ознаками несвоєчасного подання декларації перед звільненням; за ознаками несвоєчасного подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Читайте також: НАЗК просить Раду позбавити мандата депутата Негоя

Як зазначає НАЗК, особи запрошені офіційним листом Нацагентства за тиждень до оприлюднення на офіційному веб-сайті. Неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-