Рожкова

21 листопада 2019

11 листопада 2019

08 листопада 2019

22 жовтня 2019

Рожкова пояснила, чому поліпшили прогноз зростання українського ВВП

Поліпшення прогнозу зростання українського ВВП на 2019 рік спричинене макрофінансовою стабільністю в країні, очищенням банківського сектору, рекордним врожаєм другий рік поспіль та поступовою зміною структури експорту.

21 жовтня 2019

МВФ непокоять заклики популістів змінити керівництво Нацбанку – Рожкова

Для подальшої взаємодії з Україною МВФ прагне отримати додаткові гарантії незалежності Нацбанку, насамперед, щодо виконання закону, який регламентує призначення керівництва НБУ та забезпечує послідовну політику банку попри зміни політичного керівництва в країні.

У НБУ чекають на позитивне рішення щодо ПриватБанку в судах Лондона й Делавера

У Національному банку України очікують, що в результаті розгляду справи по ПриватБанку проти Ігоря Коломойського та Генадія Боголюбова в судах Лондона й американського штату Делавер кошти будуть повернуті Українській державі.

Рожкова назвала умови МВФ для України щодо нової програми

Нова програма розширеного фінансування МВФ передбачає в якості умов для України, у тому числі, прийняття бюджету на наступний рік, продовження боротьби з корупцією, а також більш глибокі структурні реформи в ключових секторах.

09 жовтня 2019

Людей Фірташа і Коломойського не має бути у ТСК Ради щодо Нацбанку - Рожкова

Якщо у Верховній Раді буде створена слідча комісія з розслідування дій Національного банку та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, в неї не повинні входити люди, які мають прямий або опосередкований конфлікт інтересів.

24 вересня 2019

23 вересня 2019

Суд зняв заборону Рожковій брати учать у засіданнях правління Нацбанку

Київський апеляційний суд  скасував ухвалу Баришівського райсуду Київської області про заборону Катерині Рожковій брати участь у засіданнях правління Нацбанку України та виконувати обов’язки першого заступника голови НБУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-