Рожкова

03 липня 2019

Рожкова каже, що позов проти неї зʼявився через публікацію жителя Баришівки

Перший заступник голови Національного банку Катерина Рожкова заявила, що приводом для подання позову щодо заборони їй працювати на даній посаді стала публікація жителя Баришівки Антона Лук’яненка на сайті ОРД.

14 червня 2019

13 червня 2019

11 червня 2019

Рожкова: Денаціоналізація ПриватБанку — червона лінія для МВФ

Якщо апеляційний суд підтримає рішення щодо неправомірної націоналізації ПриватБанку, це буде мати швидкий негативний ефект на фінсектор та співпрацю з МВФ, оскільки перекреслить всі зобов'язання, які Україна брала на себе як держава.

10 червня 2019

НАЗК викликає для пояснень Рожкову та депутата від "Опоблоку"

НАЗК запрошує до себе 15 осіб, серед яких народний депутат Денис Омельянович ("Опоблок"), перший заступник глави НБУ Катерина Рожкова, судді та інші посадовці, для надання пояснень за ознаками можливих адміністративних правопорушень.

29 травня 2019

НБУ вважає позов проти Рожкової посяганням на незалежність Центробанку

Якщо суд задовольнить позов щодо обмеження виконання Катериною Рожковою повноважень першого заступника голови НБУ, Нацбанк розцінюватиме це як блокування роботи фінустанови, посягання на його незалежність.

Окружний адмінсуд може позбавити Рожкову повноважень заступника голови НБУ

До Окружного адмінсуду Києва надійшов позов народного депутата з фракції “Народний фронт” Юрія Савчука з проханням заборонити Катерині Рожковій виконувати повноваження першого заступника голови Нацбанку України.

20 травня 2019

18 квітня 2019

У Нацбанку не очікують кадрових змін після виборів

У Національному банку наголошують, що регулятор знаходиться поза політикою та виконує свої функції згідно з мандатом, який визначений законом України, тож президентські вибори не призведуть до кадрових змін.

21 лютого 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-