Прийом громадян у Кабміні урядовці тепер вестимуть особисто

Прийом громадян у Кабміні урядовці тепер вестимуть особисто

Укрінформ
Згідно зі змінами до Порядку організації та проведення прийому громадян у Кабінеті міністрів, перший віце-прем’єр-міністр, віце-прем’єри та міністри спілкуватимуться зі співвітчизниками особисто.

Текст розпорядження, ухваленого у четвер, оприлюднений на Урядовому порталі.

"Перший віце-прем’єр-міністр, віце-прем’єр-міністри України та міністри, які не очолюють міністерства, здійснюють особистий прийом громадян згідно із компетенцією у приймальні Кабінету міністрів України з 15-ї до 17-ї години у визначені графіком особистого прийому громадян дні. Такий графік затверджується Державним секретарем Кабінету міністрів України за погодженням з Прем’єр-міністром України",- йдеться у документі.

Читайте також: Гройсман на Кабміні: Нам потрібна зміна моделі економіки

У разі відсутності першого віце-прем’єр-міністра чи одного з віце-прем’єр-міністрів України або міністрів, які не очолюють міністерства, особистий прийом проводять уповноважені ними посадові особи. Інші міністри проводять особистий прийом громадян безпосередньо у приміщеннях міністерств у визначеному ними порядку.

Документ забезпечує вдосконалення положень Порядку організації та проведення особистого прийому громадян членами Кабінету міністрів України, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2010 року № 924.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-